بيوت و فلل للبيع في مدينة نور

123 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ٢٨٬٤٥٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة نموذج B للبيع مدينة نور وايد جاردن فيو

    أبو ظبي العقارية logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ٩٧٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • فيلا - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في مدينة نور - القاهرة
    1

    فيلا

    ٢٤٬٦١٥٬٣٨٠ جنيه

    فيلا منفصله نموذج Bللبيع بمدينه نور احد مشاريع TMG

    أبو ظبي العقارية logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ٨٤٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • فيلا - 2 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في مدينة نور - القاهرة
    1

    فيلا

    ١٥٬٢٧٧٬٤٢٠ جنيه

    فيلا نموذجThللبيع بمدينه نور مقدم واقساط لعام 2037

    أبو ظبي العقارية logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٧٣٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينه نور Twin houseبنظام سداد10سنين

    Engaz Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٩ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٧٤١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا TWIN للبيع في مدينة نور حجز 2022 استلام 3شهور

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٩ متر مربع

    ٤٩٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٦٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع فى مدينة نور نموذجQ1 مباني 195م ارض234م

    MA Ville logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندالون للبيع في مدينة نور حجز 2022نموذج B

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ٥٥٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمدينة نور نموذج Q1 حجز 2024 بدون اوفر

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٦٬٧٠٠٬٨٣٠ جنيه

    اقوي فيلا Q2 في مدينه نور فيو وايد جاردن فيلاتVG4

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٥٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٦٢٢٬٤٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في نور سيتي – طلعت مصطفى-نموذج B

    East House logo image

    مدينة نور, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٢ متر مربع

    ٧٠٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند اللون للبيع في نور طلعت مصطفي

    Dastan Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    4

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٦٢٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينة نور 292م وايد جاردن حجز 2023

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٢ متر مربع

    ٧٠٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٦٢١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Type B للبيع بمدينة نور السكنية بموقع مميز

    Isis logo image

    مدينة نور, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٧٠٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٢٬٥١٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون في مدينة نور292م بالتقسيط علي جاردن

    Rikaz logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ٢٩٢ متر مربع

    ٧٧٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٤١٤٬٩٢٠ جنيه

    فيلا مدينتي نور Q1 بأقساط 12 سنة جاردن فيو

    Wealthiest Real Estate management logo image

    مدينة نور, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بآقل سعر فيلا نموذج A للبيع بنور بآوفر تجاري ٥٩٠م

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    6

    6

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض حصري | Stand Alone بعقد قديم داخل

    متصدر

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    5

    ٢٩٢ متر مربع

    ٥١٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 9,800,000 استلم فوري فيلا نموذجB حجز قديم

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    4

    4

    ٥٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع Twin house بنظام سداد 10 سنين

    Engaz Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٩ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج THطرفية للبيع بمدينة نور فيو مفتوح

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٩٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو للبيع في مدينة نور | نموذج Q1

    Isis logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٥٬٧٠٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينة نور نموذج Q1 | 236م أرض

    Isis logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٠٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٧٠٦٬٠٠٠ جنيه

    كواترو فيلا للبيع في نور | نموذج Q1

    Isis logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٠٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 493م للبيع بنور حجز 2022 اقل مقدم تقسيط ١٥سنة

    متصدر

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٢ متر مربع

    ٨٤٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٠٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Q2 بااقل اجمالي في مدينة نور على 14 سنة

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٧٬٤٣٦ جنيه/متر مربع