بيوت و فلل للبيع في S1, صفحة 4

87 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٩٬٢١٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فورى فى كمبوند سراى بخصم مميز

    Closer logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦١٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 295م متشطبة بالكامل استلام فوري في سراي

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥٩٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 295م+ 125م جاردن في سراي s1 استلام فوري

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٥٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 260م استلام فوري سراي القاهره الجديدة

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 260م فوري تشطيب كامل في سراي بجوار مدينتي

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 295م في سراي، القاهرة الجديدة فوري متشطبة

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥٩٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سراي موقع مميز ع محور الامل بجوار مدينتي

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٣٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٣٬١٣٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ميدل 295م بجاردن 80م فوري في سراي s1

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٤٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا كورنر جاهزة للاستلام فيو مفتوح ع لاندسكيب

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة استلام فوري بجوار مدينتي ع محور الامل.

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مستقبل سيتي/اس فيلا/ميدل/للبيع/سراي/اس 1

    Home Destination logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤١٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٩٦٥٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا/كورنر/للبيع/سراي/اس

    Home Destination logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٨ جنيه/متر مربع