بيوت و فلل للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 2

7,437 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3.000.000 = تاون هاوس كورنر فيو مفتوح اميز مرحله

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلا standalone فيو مفتوح تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بأقل من سعر الماركت في ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيو مفتوح لاجون ولاندسكيب خصوصيه كامله

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تاون هاوس كورنر بأقل سعر فيو خياليAZZAR

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • الباتيو جايد

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    3 - 6 غرفة

  • 6

    فيلا

    ٥١٬٩٦٤٬٥٠٠ جنيه

    للبيع فيلا Signature كورنر في Stei8ht | قمة الفخام

    KRE investments logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٣٣٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل مع مطبخ و أجهزة الكهربائية

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٤ متر مربع

    ١٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون في بالم هيلز استلام فوري

6

    6

    ٥١٨ متر مربع

    ٨٨٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬٥٨٤٬٩٨٨ جنيه

    فيلا للبيع 240م في مشروع Solana East التجمع الخامس

    Eureka Real Estate logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٢٧٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو VIP علي landscape بجوار AUC و hyde park

    Falcon for Real Estate logo image

7

    5

    ٣٠٦ متر مربع

    ١١٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • جراند لين

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٣٢٬٠٦٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,جراند لين،

    1 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اقل من سعر السوق لسرعة البيع

    Capital Broker logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١١٬٧٠٣٬٩٧١ جنيه

    ستاند الون استلام ٢٠٢٦ بسعر ممتاز وأفضل موقع ڤيلا!

    Makanak Investments logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع بحديقه خاصه و حمام سباحه خاص

    Ninety Two logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ١٬٤٥٠ متر مربع

    ١٨١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بموقع مميز مفروشة بالكامل

    Mr .Estates logo image

7

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ٧١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • فيا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    3 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٧٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 430م متشطبه و مفروشه للبيع بحملم سباحه خاص

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٨٣٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر في الماركت فيلا لوكيشن مميز بالم هيلز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٦٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    390م باقل سعر تطل علي لاند سكاب و ليك - سوان ليك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستاند ألون فيلا في كمبوند هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٥٢٥ متر مربع

    ٩٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحه كبيره جاهزه للاستلام في فيليت سوديك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • لاش فالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٧٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس

    1 - 3 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صغيره ببيزمينت للبيع في سوديك فيليت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٤٤٢ متر مربع

    ١٣١٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بفيو لاند سكاب نموذج G -سوان ليك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٥٤٧ متر مربع

    ٩١٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا متشطبة بالتكيفات في سوان ليك قطامية

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ١٬٠٣٩ متر مربع

    ٨١٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى بالم هيلز باقل سعر

    Conquer Properties logo image

5

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه فيلا للبيع تطل مباشره على اللاندسكيب في فيليت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ساوث اكاديمي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…