بيوت و فلل للبيع في فيلدج جيت

5 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس أو البيع في فيليدج جيت بمساحة 210 متر أول

    Capital Lords Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury Villa Fully Finished in Palm Hills VGK

4

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ١١٧٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون لقطه للبيع في vgk

    Century for Project Management logo image

3

    3

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٠٨٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فاخر 355م بحمام سباحه بالتقسيط 7س

    property hills Elite logo image

5

    6

    ٣٥٥ متر مربع

    ٨٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر الشركة امتلك الان فيلا في بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ١١٢٬٣٤٥ جنيه/متر مربع