بيوت و فلل للبيع في كمبوندات القطامية, صفحة 3

697 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كتامية ديونز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٠٣٧ متر مربع

    ١٧٨٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قطاميه ديونز علي الجولف

    Premises logo image

7+

    7+

    ١٬٠٢٥ متر مربع

    ١٤٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة 1090 متر للبيع في بالم هيلز قطامية

    Akar Town Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة أرض 1600متر للبيع في بالم هيلز قطامية

    Akar Town Real Estate logo image

5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1100متر كاملة التشطيب بحمام سباحة في لاريف

    Akar Town Real Estate logo image

    لا ريف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو ليك في بالم هيلز قطامية

    Arabia For Real estate logo image

6

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة نصف تشطيب للبيع في القطامية بالم هيلز

    Arabia For Real estate logo image

6

    7+

    ٧٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف تاني جولف في كمبوند قطامية ديونز – ا

    Arabia For Real estate logo image

7+

    7+

    ٩٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تحفة معمارية بكمبوند بالم هيلز قطامية موقع استثنائ

    Arabia For Real estate logo image

5

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٩٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله بحمام سباحه ريسيل في قطاميه ديونز

    ERE Investments logo image

7

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بإطلالة على البحيرة للبيع في القطامية

    New Avenue Real Estate logo image

7+

    7

    ١٬٠٨٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٧٬١٩٣٬٨٩٥ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في قطاميةديونز صف أول مميز

    Element Estate logo image

6

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٧٧٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل لوكيشن في الكمبوند تشطيب الترا مودرن هايتس

    متصدر

    All 90 logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ٢٨٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بإطلالة مباشرة على الجولف

    Spade consultancy logo image

7

    7

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة فيو مميز ع الجولف ب قطامية ديونز

    Global Marketing Real Estate logo image

6

    6

    ١٬٦٨٠ متر مربع

    ١٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون فيلا للبيع في قطامية ديونز.

    iHome logo image

7

    7

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ١٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل على الجولف بحمام سباحه في القطاميه ديونز

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١١٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع موقع مميز بالم هيلز قطامية

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة فيلا مستقلة للبيع غرب الجولف التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة بالكامل بإطلالة مميزة

    why solutions logo image

4

    3

    ٤١٦ متر مربع

    ٢٠٤٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي الجولف ب قطامية ديونز

    Global Marketing Real Estate logo image

5

    7

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كمبوند القطامية ديونز القاهرة الجديدة

    Masar Real Estate logo image

7+

    7+

    ١٬٦٠٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند غرب الجولف القاهرة الجديدة

    Masar Real Estate logo image

7+

    7+

    ٢٬١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالم هيلز قطامية PX2 التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

5

    4

    ٥١٣ متر مربع

    ١٠٧٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ببرايم لوكيشن في بالم هيلز قطامية PK1

    TREX logo image

7

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع