بيوت و فلل للبيع في غرب الجولف

17 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة فيلا مستقلة للبيع غرب الجولف التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند غرب الجولف القاهرة الجديدة

    Masar Real Estate logo image

7+

    7+

    ٢٬١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٧٠٢٬٨٨٠ جنيه

    لاول مره مقدم3% فيلاVIP ارضي+اول+روف فيو خيالي100%

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ١٩١ متر مربع

    ١٠٨٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بغرب الجولف موقع مميز بالقطامية

    Masar Real Estate logo image

6

    4

    ٦٨٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بغرب الجولف موقع مميز بالقاهرة الجديدة

    Masar Real Estate logo image

6

    4

    ٨٢١ متر مربع

    ٥٤٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة ٢٧٥٠ م - امام غرب الجولف وقطامية هايتس

    New Avenue Real Estate logo image

7+

    7+

    ٢٬٧٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة ٢٧٥٠ م - امام غرب الجولف وقطامية هايتس

    New Avenue Real Estate logo image

7+

    7+

    ٢٬٧٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع غرب الجولف حي الوزراء تشطيب مميز

    Masar Real Estate logo image

4

    4

    ٩٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ويست جولف إكستنشن التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

7+

    7+

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٩٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مقسمة شقق ودوبلكسات متشطبة للبيع غرب الجولف

7+

    7+

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,800,000= استلام قريب + صف أول لاجون - دبل هايتس

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٩٠٧٬٠٠٠ جنيه

    ارقي فـيـلا VIP ( ارضي+اول+روف ) اطلاله ساحره 100%

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٩٨٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبر لوكس بحمام سباحة للبيع غرب الجولف

    Broker Egypt logo image

7+

    7+

    ١٬٣٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فـيو جولف أسطوري First Row +High Level | قسط 15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٨٨ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس بتشطيب فاخر في غرب الجولف |بسعر مغري

    Merak Real Estate logo image

4

    5

    ٨٥٠ متر مربع

    ٣١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا راقية ومميزة جدا للبيع في غرب الجولف

    Elshams Real Estate logo image

4

    4

    ٦٨٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا راقية نصف تشطيب للبيع في غرب الجولف

    Elshams Real Estate logo image

3

    4

    ٧٢٠ متر مربع

    ٧٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع