بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 172

4,727 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 757م في بالم هيلز التجمع ب830الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٥٧ متر مربع

    ٥٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٣٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند ريفيرا هايتس فيلا استلام فورى التجمع الخامس

    Novus Stanza logo image

    ريفيرا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٦٨٠ متر مربع

    ٩٣٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو علي اكبر Landscape في التجمع - قسط 10سـ

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 438 في باتيو بجوار الجامعة الأمريكيه

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٣٨ متر مربع

    ١٦٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 438 في باتيو بجوار الجامعة الأمريكيه

    Property Hills... logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٣٨ متر مربع

    ١٦٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع داخل بارسل مميز وحصري

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٩١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٤٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة للبيع في ديستريكت 5 بأقل سعر في السوق

    Elshams Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣١١ متر مربع

    ١٠٩٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوان ليك ريزدنس فيلا ٣٩٠م مباني موقع مميز اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في ماونتن فيو هايد بارك بأفضل موقع

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٧٣٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت ريسيل فيلا في زيد ايست متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٧٧٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 438 في باتيو بجوار الجامعة الأمريكيه

    Property Hills... logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٣٨ متر مربع

    ١٦٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ميفيدا

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

5

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ١٤٨٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في ماونتن فيو ١٫١ التجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٠١٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في فاونتن بارك - التجمع جولدن سكوير

    رابح للتسويق العقاري logo image

    فاونتين بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في ميفيدا بسعر مميز

4

    5

    ٤٠٧ متر مربع

    ١٤٧٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر 5غرف للبيع ريسيل استلام فوري-باتيو اورو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت ريسيل فيلا في زيد ايست متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٧٧٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٨٢٤٬١٨٩ جنيه

    آخر فيلا مستقلة 417م باقل سعر في القاهرة الجديدة –

    Property Hills... logo image

    شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤١٧ متر مربع

    ١١٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 310م استلام فوري متشطبه بتكملة اقساط في سوديك

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣١٠ متر مربع

    ١٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Dyar Mokhabarat

    Shield - DR3 logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا757م -بالم هيلزب830الف ربع سنوياو كاش 18مليون

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٧٥٧ متر مربع

    ١٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٨٢٤٬١٨٩ جنيه

    آخر فيلا مستقلة 417م باقل سعر في القاهرة الجديدة –

    Property Hills... logo image

    فى40, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤١٧ متر مربع

    ١١٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٨٢٤٬١٨٩ جنيه

    آخر فيلا مستقلة 417م باقل سعر في القاهرة الجديدة –

    Property Hills... logo image

    شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤١٧ متر مربع

    ١١٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت ريسيل فيلا في زيد ايست متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في ميفيدا

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

7

    7+

    ٧٤٠ متر مربع

    ١٩٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع