بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 169

4,727 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣١٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه باقل مقدم واقساط استلام فوري في بالم هيل

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٢٤٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عش في قلب كل شيء، مع خصوصية تامة

    Roots Development logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا في ازار استلام فوري بأقل سعر اميز لوكيشن

    IRTKAZ logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٣١ متر مربع

    ٧٣٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلا متشطب بالكامل ف اميز كمبوند-ميفيدا

    IRTKAZ logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون 530م للبيع فى ليك فيو سوبر لوكس

    I-Zone logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٦٠٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ستون بارك بإطلالة على البحيرة

    clear scope logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا موقع مميز في فيوز ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

4

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ١٣٥٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة على بحيرات بموقع مميز | أكبر مساحة ارض

    ARC Investments logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلا لقطه في بالم هيلز ريسيل موقع مميز

    IRTKAZ logo image

6

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٢٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا برايم لوكيشن دقايق من AUC بالتجمع +بدوون مقدم

    Roots Real Estate logo image

    مسكن نوي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٤٨٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٬٩٦٢٬٤٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 757م في بالم هيلز/827الف ربع سنوي

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٧٥٧ متر مربع

    ٢٥٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لفيلا ستاند ألون في تلال إيست–فرصة استثمار

    clear scope logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 3

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – استلام فوري سيتي جيت

    Al Ofok Investment logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٤ متر مربع

    ٧٧٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستاندالون في لوكيشن مميز لقطه جدا جدا

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية نادرة – فيلا بتقسيط مريح-ستون بارك

    clear scope logo image

5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 334م كاملة التشطيب في بالم هيلز لاندسكيب فيو

    property hills Elite logo image

4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ١٦٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 4 غرف +غرفه مربيه لوكيشن و فيو مميز

    ERE logo image

4

    5

    ٤٥٥ متر مربع

    ١٢٧٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة في قلب الكمبوند ريسيل بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٨٥ متر مربع

    ١٢٧٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 334م كاملة التشطيب في بالم هيلز لاندسكيب فيو

    property hills Elite logo image

4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ١٤٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر استثنائي-فيلا مستقلة فاخرة في ستون بارك

    clear scope logo image

7+

    7+

    ٧٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش في اجواء اوروبا واستلم الان فيلا بسعر خيال/7س

    Property Hills... logo image

    مارك جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون فيلا في كمبوند تلال إيست –اقل سعر سوق

    clear scope logo image

4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا في ماونتن فيو استلام فوري بسعر مغري

    IRTKAZ logo image

5

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا في سوان ليك استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٤٢ متر مربع

    ١٠١٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 334م كاملة التشطيب في بالم هيلز لاندسكيب فيو

    property hills Elite logo image

4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ١٤٬٩٧٠ جنيه/متر مربع