بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 128

4,727 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطب للبيع في التجمع الخامس 4 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بفيو لاند سكاب نموذج G -سوان ليك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٤٧ متر مربع

    ١٠٠٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٣٧٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قلب التجمع علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٤٤٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند قطامية هيلز بالتجمع

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله 1000م في ميفيدا فيوز1- باقل سعر

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ماونتن فيو1.1 القاهرة الجديده

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحلة سكارليت - موقع مميز - اوبن فيو لاند سكيب

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ٤١٩ متر مربع

    ١٦٢٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٨٬٨٨٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره مجهزه بالكامل بأقل مقدم و تقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٢٠٦٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صغيره ببيزمينت للبيع في سوديك فيليت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٤٢ متر مربع

    ١٣١٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٥١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بحديقه خاصه مطبخ بالاجهزه و تكيف مركزي

    A+ Property logo image

    حياة ريزيدنس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢٩٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ميفيدا بغرفة مربية

    Global Marketing Real Estate logo image

5

    3

    ٦٠٨ متر مربع

    ٢٠٥٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند سوان ليك من حسن علام

    Oaks Real Estate logo image

4

    3

    ٣٨٨ متر مربع

    ١٢٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٦٬٢٠٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للاستلام للبيع في ماونتن فيو 1.1

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٩٧٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون للبيع فى بالم هيلز بفيو مزدوج

    Conquer Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٤٦٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحه كبيره جاهزه للاستلام في فيليت سوديك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع بميفيدا موقع متميز ومساحه واسعه

    A+ Property logo image

5

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢١٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا راقية في ميفيدا 360م متشطبة بالكامل

    Apart Real estate logo image

4

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع بكمبوند ديار، موقع مميز

    Masar Real Estate logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٦٧٨ متر مربع

    ٦٣٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة للبيع في بالم هيلز، القاهرة

    Smart Step logo image

6

    6

    ٦٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ببدروم للبيع في ليك فيو بوتيك بموقع مميز جدًا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٢٣ متر مربع

    ٦٧٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك فيلتك متشطبه مع اطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة واسعة - موقع مميز - استلام فوري باقل مقدم

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ٨٢٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله ببدروم للبيع في كمبوندسوان ليك ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    6

    ٣٨٥ متر مربع

    ١١٦٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك افخم فيلا بكمباوند ديار مخابرات استلام فوري

6

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقل سعر علي لاند سكاب في سوان ليك ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع