بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 123

4,727 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة اطلالة مفتوحة للبيع في ماونتن فيو ٣

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو 3, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع بسعرقديم ف ماونتن فيو هايدبارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري | فيليت سوديك | لارج فيلا مميزه

    Darcom for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٦٤٥ متر مربع

    ١٧٠٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب الترا سوبر لوكس لوكيشن مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٧٥ متر مربع

    ٢١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع فيلا بحمام سباحة فيKatameya Palms

    متصدر

    قطامية بالمز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - مساحة كبيره - باقل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ٨٢٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله تشطيب المالك للبيع في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

6

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٠٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بافضل موقع زد ايست متشطبه استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تاون هاوس كورنر بأقل سعر فيو خياليAZZAR

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل ستاند علي الاطلاق موقع متميز جدا بسعر خاص

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بإطلاله على مسطحات مائيه و لاند سكيب!

    Egypt Best Properties logo image

5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٧٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري ريسيل بأقساط حتى 2031 في الجولدن سكوير

    Summit Real Estate logo image

5

    6

    ٤٣٢ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده 2.5% فيلا بالتقسيط على 9 سنوات

    Square real estate logo image

    تريانجل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة بالكامل للبيع في ديار المخابرات

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٨٥٤ متر مربع

    ٧٦٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز فيلا للبيع فى موقع مميز وقسط على9سنين من اورا

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى كمبوند باتيو تاون لافيستا فى التجمع الخامس

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٠٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بالفرش في موقع مميز في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٩٧٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة في كمبوند القرنفل هايتس التجمع الخامس

    One Estates Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٦٥٤ متر مربع

    ٥٣٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في ليه روا معروضة للبيع الآن

    Homy Real Estate logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله للبيع فى سوان ليك بأقل سعر وموقع مميز

    Tradmark Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ١١٦٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في Katameya Creeks – موقع مميز جدًا

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة استلام فوري بماونتن فيو Icity بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

4

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ٦٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز اوبن فيو لاند سكيب - جاهز للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    5

    ٥١٦ متر مربع

    ٨٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب علي 8 سنوات | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع