بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 105

4,727 عقارات أخرى
  • 6

    فيلا

    ٤٦٬٩١٠٬٣٦٥ جنيه

    فيلا للبيع بفيو مميز جدا واقساط تصل الى 9 سنوات

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٦٧٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٨٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط 12سنة امتلك فيلا متشطبة للبيع في ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كمبوند ذا كريست بالتقسيط على 8 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في SwanLake Residence Giselle

    AK Circle logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٨٥ متر مربع

    ١٤٤٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز فيلا للبيع في سوان ليك في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في ماونتن فيو اي سيتي موقع مميز

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٦٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام سنتين في القاهرة الجديدة - 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٤١٧ متر مربع

    ١٠٧٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 385م للبيع بفيو لاند سكيب-سوان ليك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ١١٦٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا فى كمبوند ذا كريست بالتقسيط على 8 سنين

    Oaks Real Estate logo image

4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع متميز جدا - سوان ليك ريزيدنس-بيع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

6

    7+

    ٦٥٠ متر مربع

    ٨١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في برايت سيتي بحمام سباحه بسعر لقطة

    KAMF logo image

    برايت سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في Taj City – حمام سباحة خاص

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥١٦ متر مربع

    ١٠٢٬٧١٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بأحسن فيو في قطاميه هيلز 520متر

    Prime Company logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن في تاج سيتى فيو رائع بسعر مغرى جدا

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٦١٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Standalone for sale rtm under market price

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٦٣٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 7.955 مليون فيلا استلام شهور بتطشيب فاخر

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ٣٣٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا VIP ع شكل قصر فاخر ع اكبر جولف ب 3 وجهات

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٩٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع في بالم هيلز بسعر مميز علي 10 سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ١٠٤٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ع شكل قصر فاخر VIP في تاج سيتي استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    كندا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا كورنر باقل سعر في الماركت جاهز للمعاينه

    متصدر

    Remax The Address logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو مفتوح على الجولف كومباوند سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في النخيل متشطبه بالكامل سمارت هوم

    New Avenue Real Estate logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٧٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باميز و ارقى موقع للبيع فيلا 700متر فيو مميز

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سعادة علي 7 سنين قسط- 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٣٧٩ متر مربع

    ١٢٦٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بخصم 40% للكاش 3 ادوار بتقسيمه ذكيه

    Falcon for Real Estate logo image

    مارك جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٩٬١٨٣ جنيه/متر مربع