بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 92

4,468 عقارات أخرى
  • 23

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون 650 متر فى Lake View بحمام سباحه

    MD Signature logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 390م لوكيشن مميز للبيع في سوان ليك ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا 325م للبيع باقل من سعر السوق

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع القاهرة الجديدة بالتجمع الخامس

    Sky Home logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٥٥٥ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باطول فتره اقساط في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ٢٨٨٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سعاده أستلام فوري على 5 سنين .

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٠٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا تسليم فوري في بالم هيلز قطامية

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في لافيستا تقسيط يصل إلى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٩٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بكومبوند ستون ريسيدنس بالتجمع الخامس

    Saryat Estate Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٩٤٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بسيتي جيت للبيع نيو كايرو واقساط علي 8س.

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ١١٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فيلا للبيع في سولانا ايست متشطبه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٣١٩ متر مربع

    ٤٦٠٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله علي أوبين فيو لاندسكب مقدم 1,500,000

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة دبل فيو لمساحات خضراء بخصم 33% للكاش

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باطول فتره اقساط في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٣١٩ متر مربع

    ٤٦٣٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Exclusive داخل A-Class Community بإطلالة Golf

    Falcon for Real Estate logo image

7+

    7+

    ٣٥٦ متر مربع

    ٩٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة رائعة في أرابيلا بارك بإطلالة خلابة

    Sky Home logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٨٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على الجولف – سعر مميز – موقع مميز

    Spade consultancy logo image

6

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ٨٢٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل فيو لاند سكاب - ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون 620 متر فى Lake View بحمام سباحه

    MD Signature logo image

5

    4

    ٦٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه بالكامل مطبخ و تكيفات اقساط9سنين

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ٢٩١٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج E في سكارليت سوان ليك ريزدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٣٩٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة متشطبة بالتكييفات والمطبخ بسعر مميز

    why solutions logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٦٤٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بموقع عالمي 3 ادوار بخصم خاص 33% للكاش

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٠٦ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٨٤٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون 700 متر فى Lake View بفيو لاند

    MD Signature logo image

5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون 530 متر فى Lake View بحمام سباحه

    MD Signature logo image

5

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٨٨٬٦٧٩ جنيه/متر مربع