بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 76

4,468 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك امام المطار مباشرة ف اقوي لوكيشن في تاج سيتي

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سوان ليك ريزيدنتس جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٨٥ متر مربع

    ١٢٣٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي الجولف بمقدم 5% في سيتي جيت ديار قطريه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فلة استلام فوري -لوكيشن وفيو مميز بأرخص سعر

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٦٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فلة فاخرة دايركت لاجون بسعر مميز في اي سيتي

    Right Direction logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب وبالتكيفات في كمبوند سرايا

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون Type D للبيع في بالم هيلز التجمع

    Aqarpedia For Resale logo image

4

    5

    ٦٦٢ متر مربع

    ٦٧٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو3 فيلا جاهزة للسكن بإطلالة فتوحه

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو 3, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٤٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر ببدروم للبيع في ليك فيو بوتيك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قطامية هيلز ( التجمع الخامس )

    Broker Egypt logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٧٠ متر مربع

    ٨٧٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو3 فيلا جاهزة للسكن بإطلالة فتوحه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع وبموقع متميز في سوان ليك ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    4

    ٨٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٦٥٨٬٥٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه من بالم هيلز بمقدم3مليون او كاش 22

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٣٣٢ متر مربع

    ١١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند سيتي جيت استلام فورى

    Broker Egypt logo image

4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون 220 متر بمقدم : 1,430,000 للبيع

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند ماونتن فيو2 نصف تشطيب

    Broker Egypt logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٦٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع متمبز في التجمع القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٥٤٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في تاج سيتي

    ERE logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٨٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سوان ليك ريزيدنتس متشطب بالكامل

    Platinum Properties logo image

4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ١٢٢٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون في تاج سيتي 4غرف برايم لوكيشن

    ERE logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده فيلا 574 متر للبيع بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٧٤ متر مربع

    ١٠٦٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع لا روزا التجمع الخامس القاهرة الجديدة

    Masar Real Estate logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٥٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحة كبيرة 6 غرف نوم مفروشه بالكامل ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٣٥ متر مربع

    ٢٢٩٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مستقلة بمساحة 600 م للبيع في ليك فيو

    Broker Egypt logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤٧٥ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع