بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 60

4,413 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا (تاون هاوس) ٢٧٦م للبيع في ميفيدا

    Circle Realestate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٦ متر مربع

    ١٤٤٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون فيلا فاخرة متاحه للبيع في سوديك فيلا

    Ninety Two logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٤٤ متر مربع

    ٢٤٧٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون استلام فوري للبيع تشطيب المالك بالمطبخ

    Mr .Estates logo image

6

    6

    ٤٠٩ متر مربع

    ١٩٥٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بارك فيلا متشطبه بالكامل للاستلام الفوري

    Assets Real Estate Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم35% فيلا3-ادوار جاهزه لمعاينه اطلاله غير مجروحه

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٧٬٧٤٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلاستاندالون ٣٥٠م للبيع | سوديك فيليت | نيو كايرو

    Circle Realestate logo image

4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٦٤٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ع 3 وجهات رئيسيه امام المطار VIP في تاج سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 460 متر بحمام سباحة خاص فيو مميز جدا

4

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع الشويفات فيلات التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٩٣٠ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب 1,500,000تعاقد (كورنر +3 ادوار+خصوصيه تامه)

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى ارق كمبوند سوان ليك بمساحه 794م

    4C Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7

    ٦٥٣ متر مربع

    ١٣٠٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مع بدروم بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

7

    7

    ٦٥٥ متر مربع

    ١٣٧٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في فيليت سوديك التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

5

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ١٤٣٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل سعر في ميفيدا

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في بالم هيلز _ التجمع الخامس \ U.C : CA0215

    Dk REAL ESTATE logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٢٬٠١٧٬١٠٧ جنيه

    للبيع استاندلون بالتقسيط في ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

4

    5

    ٦٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة جدًا تشطيب كامل مسبح خاص | موقع متميز

    A+ Property logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالتكيفات استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل للبيع فى لوكيشن مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استاندلون 412م 4 غرف في ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

4

    3

    ٤١٢ متر مربع

    ٣٩٬٩٢٧ جنيه/متر مربع