بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 36

4,468 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى بالم هيلز باقل سعر

    Conquer Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 331م ريسيل استلام فوري موقع مميز للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ١٥٨٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 6 غرف موقع مميز بحري استلام فوري ريسيل

    Egypt Best Properties logo image

6

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ١٨٤٬١٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه في مفيدا بسعر مميز جدا( استلام فوري)

    Catchers investment logo image

4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول جولف فيلا متشطبه ريسيل بدون اوفر

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اكس لارج 5غرف متشطبة بأقل سعر -استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٧٢٤ متر مربع

    ٦٩٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية فيلا مستقلة بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

5

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم مليون امتلك فيلا 5 غرف علي جولف بمقدم 5%

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض قوي فيلا مستقلة بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

3

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٥٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون مميزه ومتشطبه في كمبوند تاج سيتي

    ABAZA for real estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٣٧٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% استلم فيلتك ف ماونتن فيو اي سيتي فيو خيالي

    Impact Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا في الماركت في افضل لوكيشن-استلام فوري

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع الخامس فيلا مستقلة للبيع

    Another Way logo image

5

    5

    ٤٥٢ متر مربع

    ١٢١٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فيو لاند سكيب باقل سعر في السوق

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥١٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بافضل فيو مساحات خضراء باقل سعر

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٨٥ متر مربع

    ١٢٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي مساحة مميزة وجاردن واسعة تطل علي لاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

7

    7+

    ٩٦٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مع 4 غرف استلام فوري فيو مميز بسعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٬٨٧٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر لوكيشن مميز في زد التجمع ريسيل

    Evergreen Properties logo image

4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٠٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للاستلام الفوري في كمبوند سيتي جيت

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٧٬٩٠١٬٩٧٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة للبيع في جارنت سيتي جيت

    Premier Property logo image

4

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة داخل كمبوند أكاسيا

    Susqual Management logo image

    اكاسيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    S Villa للبيع في تاج سيتي – فرصة نادرة لمساحة كبير

    Mr .Estates logo image

3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للسكن في سيتي جيت

    Premier Property logo image

3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاندسكيب مفتوح لوكيشن مميز باقل سعر 550 متر

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون ميفيدا 356 متر أقل سعر متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٠٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع