بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 32

4,479 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية فيلا مستقلة تايب B بالم هيلز مميز

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٠٧ متر مربع

    ٨٧٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة فيلا مستقلة بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٩٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية فيلا مستقلة بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

5

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ليك فيو تشطيب مميز بسعر مميز

    KAMF logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٢٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند ليك فيو نصف تشطيب

    KAMF logo image

5

    5

    ٨٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ليك فيو تشطيب مميز بحمام سباحه

    KAMF logo image

5

    5

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ليك فيو نصف تشطيب بأقل سعر

    KAMF logo image

5

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في ليك فيو لوكيشن مميز

    KAMF logo image

5

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٨٨٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 3

    فيلا

    ١٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ليك فيو بالتجمع الخامس تشطيب راقي

    KAMF logo image

5

    5

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ليك فيو بسعر مميز بحمام سباحه

    KAMF logo image

6

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن للبيع في ليك فيو تشطيب الترا لوكس

    KAMF logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع في بالم هيلز قطامية PK1

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ١٬٠١٢ متر مربع

    ٦٩٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ميفيدا موقع مميز

    New Capital Home. logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٠٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فيلا مستقلة بمساحة 1200م بفيو علي البحيرة

    TPV logo image

7

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر توين هاوس بمساحة 470م للبيع في ليس روز

    TPV logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٤٧٠ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة توين هاوس بتشطيب سوبر لوكس بحمام سباحة

    TPV logo image

3

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Hodoud for Real Estate logo image

5

    4

    ٥٠٣ متر مربع

    ٧٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في فيلدج جراوند قطاميه من بالم هيلز

    Hodoud for Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في الديار القطرية سيتي جيت

    Hodoud for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٦ متر مربع

    ٩٧٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Hodoud for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة مفروشة بحمام سباحة للبيع في لوروا

    Akar Town Real Estate logo image

6

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 977 متر بموقع مميز للبيع في فاونتن بارك

    Akar Town Real Estate logo image

    فاونتين بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز فيلا 500 متر للبيع في قطامية هيلز

    Akar Town Real Estate logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله للبيع في سيتي جيت - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٩٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله كورنر للبيع في سيتي جيت - بتسهيلات

    ERE Investments logo image

5

    6

    ٥٤٨ متر مربع

    ٩١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع