بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 33

4,479 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 360م متشطبه للبيع في ميفيدا اعمار - باقل سعر

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله 500م للبيع في ميفيدا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ميفيدا- باقل سعر استلام فوري

    ERE Investments logo image

5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون متشطبه في زد ايست ب اقل مقدم

    Spade consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٩٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بأكبر مساحة ارض و أقل سعر

    Spade consultancy logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٣١ متر مربع

    ٧٥٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى للبيع بأفضل فيو و أقل سعر

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٣٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في اميز موقع

    The Polygon logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٤٨٥ متر مربع

    ١٠٧٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٤٦٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل اوفر واقل مقدم-فيلا منفصله ف سيتي جيت-اوبن فيو

    ERE Investments logo image

4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٣٬٩٩٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون ميدل للبيع باقل سعر في سيتي جيت-تكمله اقساط

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون فاخر متاح للبيع في ازار 1 بمساحات كبيرة

    متصدر

    Ninety Two logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٨١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين كورنر متشطب ريسيل في ميفيدا

    ERE Investments logo image

5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة461م قسط ربع سنوي800 ألف اوكاش19م

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بكمبوند فيلدج جاردنز قطامية

    Darcom for Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين فاخر في لوروا – خلف الجامعة الأمريكية

    Susqual Management logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٨٨ متر مربع

    ٩٦٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر فيلا مستقلة 5 غرف صف أول جولف – تقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وبسعر مميز فيلا مستقله مفروشه للبيع في سوديك فيليت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٩٦٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بموقع مميز جاهزة للسكن في ازار 1

    New Avenue Real Estate logo image

5

    4

    ٤٩٤ متر مربع

    ٨٦٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن مع إمكانية التقسيط - بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

5

    6

    ٥٤٩ متر مربع

    ٧٣٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة للبيع فى ميڤيدا , التجمع الخامس

    TREX logo image

5

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٨٨٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كورنر للبيع في ميفيدا - استلام فوري

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري ستاندالون فيلا ماونتن فيو 3 اي سيتي

    ARC Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بريميوم للبيع في كمبوند سوديك فيليت

    Hodoud for Real Estate logo image

4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع الخامس

    Another Way logo image

5

    5

    ٤٥٢ متر مربع

    ١٢١٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥١٬٣٤٨٬٥٠٠ جنيه

    ستاند اون فيو ليك بالفرش للبيع في ليك فيو

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٢١٦٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون بمقدم 11.5 في ستون بارك

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٢٧٬٤٠٥ جنيه/متر مربع