بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 27

4,479 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ١٢٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة مع حمام سباحة للبيع في ليك فيو

    AK Circle logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ١٬١٤٥ متر مربع

    ١١١٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقل للبيع في سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٨٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    New Capital Home. logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٠٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬٦٤٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ثاني صف حولف باقل سعر

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٦١٤ متر مربع

    ٧٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Standalone للبيع – ستون بارك، القاهرة الجديدة

    Beltone logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة ارض لكواترو فى سيتى جيت استلام فورى

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦١٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى سيتى جيت استلام فورى موقع مميز جدا

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 800 متشطبة استلام فوري بحمام سباحة في

    AK Circle logo image

5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون نص تشطيب مميز في كمبوند ليان

    ABAZA for real estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٧٦ متر مربع

    ١١٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بحمام سباحة للبيع في ليك فيو

    AK Circle logo image

5

    4

    ٦٧٠ متر مربع

    ١٨١٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مع حديقة كبيره نصف تشطيب بالم هيلز قطاميه 2

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله تحت سعر السوق - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٩٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله كبيره بفيو مميز - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

6

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون ٣٤٠م باقل سعر و اقساط موقع متميز

    Premises logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحه كبيره في زيد ايست بسعر لقطه

    Premises logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٥١٢ متر مربع

    ١٤٦٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون 5 غرف نوم بسعر أقل من سعر السوق

    Premises logo image

5

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ١١٢٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا النوع 440m D بسعر أقل من سعر السوق

    Premises logo image

6

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 385م في موقع متميز جدًا بأقل من سعر السوق

    Premises logo image

6

    7

    ٣٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيلا للبيع في كمبوند بالم هيز بلوكيشن ممتاز

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٨٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة جاهزة في بالم هيلز التجمع

    Premier Property logo image

5

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري مستقلة للبيع في ليك فيو

    AK Circle logo image

3

    4

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بموقع مميز - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مسقتله بفيو مميز - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

6

    6

    ٣٨٦ متر مربع

    ٧٧٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مسقتلة بأفضل سعر - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

6

    6

    ٣٨٦ متر مربع

    ١٠٨٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للسكن بتشطيبات فاخرة للغاية

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٩٦٬٧٢١ جنيه/متر مربع