بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 127

4,468 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٣٥٬٦٣١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة موقعها مميز في كمبوند بالم هيلز

    views investment logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا من المالك مباشرة في كمبوند بالم هيلز التجمع

    views investment logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بأقل سعر في كمبوند ازار التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٢٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع بسعر لقطه استلام فوري

    views investment logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٦٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بالم هيلز ارض كبيرة موقع مميز

    Premier Property logo image

6

    6

    ٦٠٧ متر مربع

    ٨٧٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كاملة التشطيب للبيع PK2 بسعر مغرى

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي جيت - موقع مميز وجاهزة للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في كمبوند بالم هيلز التجمع الخامس

    views investment logo image

4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٨٬٧٨٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 6غرف للبيع ف بالم هيلز نيو كايرو قسط ع 7سنين

    New Avenue Real Estate logo image

6

    7

    ٥١٨ متر مربع

    ١٥٢٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر فيلا استاندبون بلوكيشن مميز سيتي جيت

4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بروف 62 متر في ماونتن فيو باقل سعر في السوق

    views investment logo image

3

    4

    ٢٩٧ متر مربع

    ٣٨٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٣٬٠٤٢٬٤٠٩ جنيه

    اكبر استاندلون 594 متر للبيع بكمبوند ماونتن فيو.11

    views investment logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    آي فيلا 305م + روف 90م للبيع | ماونتن فيو هايدبارك

    Circle Realestate logo image

6

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٩٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٢٥٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – تاج سيتي بتسهيلات فى السداد

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٦٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلا مستقلة في بالم هيلز التجمع

    views investment logo image

5

    5

    ٥٤٥ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع – تاج سيتي، زون T

5

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في باتيو تاوون في التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٨٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه تطل على مساحات خضراء للبيع استلام فوري

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦٢٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع اقرب استلام داخل بالم هيلز بسعر مميز

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون مع حمام سباحه خاص للبيع في ميفيدا

    Treasure Real estate logo image

4

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ٢١٤٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندالون للبيع جاهزه للمعاينة 1170 متر

    Property Hills  One logo image

4

    7

    ٧٣١ متر مربع

    ٧٥٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مستقلة تطل مباشرة ع لاند سكيب متشطبة

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كمبوند ميفيدا تشطيبات خاصة موقع مميز

    Escan Group logo image

6

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون استلام فوري في ماونتن فيو هايد بارك

    views investment logo image

4

    4

    ٣٩٧ متر مربع

    ٤٠٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لسرعة البيع ستاندالون ف ميفيدا لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١١٢٬٣٥٩ جنيه/متر مربع