بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 112

4,468 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٠٬١٨٢٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون في أزار ليغاسي 2 الجولدن سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    ازار ليجاسي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    2

    ٤٢٨ متر مربع

    ٩٣٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مميزه متشطبه ألترا سوبر لوكس في ميفيدا

    A+ Property logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٣٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك فيلتك متشطبة بالكامل اقساط 10س

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ١١٢٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بتشطيب وموقع متميز في ميفيدا بسعر حصري

    A+ Property logo image

3

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٩٥٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية لامتلاك فيلا مستقلة

    New Avenue Real Estate logo image

    ايجلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٤٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلا تشطيب راقي صف اول بأميز موقع

    Square real estate logo image

6

    7

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٨١٢٬٥٠٠ جنيه

    ارخص سعر فيلا 356 متر ميفيدا اعمار

    Platinum Properties logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٥١٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون 8 غرف بمقدم 2,4 M و تقسيط علي 10 سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٤٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل استلام فوري برايم لوكيشن بأميز موقع

    Square real estate logo image

5

    5

    ٤٠٦ متر مربع

    ١٢٣٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تشطيب مميز فيلا ميفيدا اعمار

    Platinum Properties logo image

4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٨٥٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٢٨٩ متر في سيتي جيت - جيد هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٦٦٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالتكيفات فى تلال ايست التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٩ متر مربع

    ٦٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا أحلامك في تلال إيست – وسعر لا يُكرر

    clear scope logo image

4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون فاخرة للبيع في كمبوند ميفيدا

    bnb logo image

4

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦٠٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون متشطبة بالتكيفات فى تلال

    Oaks Real Estate logo image

4

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٧٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون بجاردن 265 متر- أي سيتي نيو كايرو -تقسيط

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤١٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك فيلتك متشطبة بالكامل اقساط 10س

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٤٥٣ متر مربع

    ٩٠٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٤٢٣ متر في سيتي جيت - جيد هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٤٢٣ متر مربع

    ١٨٩٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جراند فيلا ٧١٤م في سيتي جيت - إطلالة جولف

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٧١٤ متر مربع

    ٢٥٩٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا413م باقل من سعر السوق بسوديك تسليم2027_قسط10س

4

    4

    ٤١٣ متر مربع

    ١٥٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جراند فيلا ٥٦٥متر باقساط في سيتي جيت - إطلالة جولف

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بافضل فيو على لاند سكيب وسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٢٥٨ متر في سيتي جيت - جيد هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر تاون هاوس ريسيل برايم لوكيشن لاندسكيب

    Square real estate logo image

6

    5

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٣٥٦م في سيتي جيت - إطلالة بارك/جولف

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦٨٬٥٣٩ جنيه/متر مربع