بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 110

4,468 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في فيلات سعاده بمقدم 5% فقط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل استلام فوري باقل سعر فالسوق بموقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٦٦ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم فيلا للبيع في التجمع الخامس القاهره

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس برووف للبيع في إيستاون بدون فروش

    Global Marketing Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٨٩٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق للبيع فيلا في ازار بموقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب علي 10 سنوات | عرض جديد !

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مباشرة على Water Featureماونتن فيو1.1

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٥٤٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز فيلا متشطبة من اورا على 10 سنين لفترة محدودة

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في باتيو تاون التجمع الخامس استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦١٣ متر مربع

    ١٣٠٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع موقع مميز - اقل من سعر السوق

    New Capital Home. logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٤٥٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أحلامك في سعاده بتسهيلات حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لجونيور فيلا بموقع مميز بمرسى باجوش

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون 230م بريم فيو في ايفر بجوار كريسنت ووك

    Property  Hills. logo image

    ايفر نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 223م برام لوكيشن الباتيو تاون بجوار AUC

    Property  Hills. logo image

4

    5

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٦٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 388م في سوان ليك التجمع فيو مميز جدا

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ٢٥٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر فيلا باقل سعر وافضل لوكيشن بالمشروع

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٣٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع استلام فوري في بالم هيلز قطامية

    Master Mind Real Estate Services logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٢٨٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كبيره 275م للبيع في هايد بارك علي الفيو دايركت

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه اقل سعر مبنيه 4 غرف في إليكت تاچ سيتي

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا في ازار _4_ غرف_موقع مميز_استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون 410م في ماونتن فيو اي سيتي بجوار AUC

    Property  Hills. logo image

5

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل في الباتيو اورو - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري متشطبه واسانسير وموقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بتجربة سكن فاخرة في مجمع فلل باتيو تاون

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ١٢٤٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيه بموقع متميز في التجمع الخامس القاهره

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع