بيوت و فلل للبيع في ماونتن فيو 1

22 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة تشطيب فاخر بالفرش بسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

6

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه بالكامل موقع متميز فى ماونتن فيو

    Makanak Investments logo image

5

    6

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة بالكامل بسعر وموقع وفيو مميزين

    why solutions logo image

5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشيك فيلا مستقله مفروشه للبيع في ماونتن فيو

    Fortune Real Estate logo image

5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ماونتن فيو 1

    New Capital Home. logo image

5

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٢٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون لقطه في ماونتن فيو

5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب للبيع جاهزة للسكن ماونتن فيو 1

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بسعر لقطة في ماونتن فيو 1 – 540م

    Al Ofok Investment logo image

5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 540 متر مميزة 6 غرف نوم مفروشة بالكامل

    Cairo Gate Real Estate logo image

6

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة بالكامل 5 غرف ماونتن فيو 1

    Do estate logo image

5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بموقع متميز جدا متشطبه بالكامل

    Premises logo image

5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٠٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بالفرش في موقع مميز في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

6

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٩٧٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | 5 غرف | ماونتن فيو 1

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

5

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٢٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل بحمام سباحة للبيع ماونتن فيو 1

    Arabia For Real estate logo image

5

    6

    ٤٩٠ متر مربع

    ١٧٣٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو ١ فيلا مستقلة مفروشة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٥ غرف نوم مفروشه بالقرب من ال كلوب هاوس

    ERE logo image

5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه بالكامل للبيع فى ماونتن فيو 1

    Host Real Estate logo image

5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون الترا لوكس مفروشة مودرن ماونتن فيو1

    West Field logo image

5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٥٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع والإيجار – فيلا مستقلة فاخرة في ماونتن فيو 1

    Beltone logo image

5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ماونتن فيو 1 (( مفروشه بالكامل ))

    Realpals Real Estate logo image

5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق فيلا فيو واسع علي حديقة تسليم سنة

    ARC Investments logo image

4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٩١٨ جنيه/متر مربع