فلل للبيع في ماونتن فيو اي سيتي التجمع الخامس

253 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه اخيره لامتلاك وان ستوري فيلا بارخص سعر ريسيل

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٬٥٩٦٬٧٦٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن بمساحات مفتوحة وجاردن 61م

    Aqar Misr logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاندرن استلام فوري بفيو مميز mv icity

    4C Real Estate logo image

4

    3

    ٤١٢ متر مربع

    ٣٩٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاندلون موقع مميز ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

4

    5

    ٦٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا للبيع بإطلاله على مساحات خضراء بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو اى سيتي القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٠٠٦٬٨٨٨ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو اى سيتي

    استوديو, 1 - 5 غرفة

  • 14

    فيلا

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن بإطلاله على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأجمد لوكيشن وفيو 3 ادوار بفيو مفتوح وخصوصيه

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاندلون موقع مميز ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

6

    5

    ٦٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاندرن استلام فوري بفيو مميز mv icity

    4C Real Estate logo image

4

    3

    ٤١٢ متر مربع

    ٣٩٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع اقل سعر ستاندالون فيلا اي سيتي تجمعِ

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٦٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل مستقل للبيع ماونتن فيو اي سيتي إم في بارك

    Premier Property logo image

4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٦٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا استلام فوري بحري ماونتن فيو اي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مودرن بمساحه412م فى كمبوند ماونتن فيو

    4C Real Estate logo image

4

    3

    ٤١٢ متر مربع

    ٣٩٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا للبيع في ماونتن فيو اي سيتي استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٥٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا للبيع في ماونتن فيو اي سيتي استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٤ متر مربع

    ٤٤٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر ومش موجود في الماركت فلة لوكيشن مميز

    Right Direction logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٩٬٧٣٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري ماونتن فيو اي سيتي بالتقسيط

    Property Hills  One logo image

4

    4

    ٤١٠ متر مربع

    ٩٦٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فلة فاخرة دايركت لاجون بسعر مميز في اي سيتي

    Right Direction logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله موقع مميز جدا للبيع في ماونتن فيو سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٣٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع جديد فيلا للبيع في ماوتن فيو اي سيتي

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باقل مقدم في اي سيتي التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ماونتن فيو اي سيتي أكتوبر بسعر لقطة

    BGCO Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فلة استلام فوري -لوكيشن وفيو مميز بأرخص سعر

    Right Direction logo image

4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم40% فيلا (240م) 3 ادوار بأجمد فيو خصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كومباوند ماونتن فيو ف التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع