بيوت و فلل للبيع في ليك فيو

159 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في ليك فيو تشطيسوبر لوكس+ بول

    Arabia For Real estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٩٠٠ متر مربع

    ٢٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٩١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بمساحة مميزة للبيع في ليك فيو موقع راقي

    متصدر

    Arabia For Real estate logo image

5

    5

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ٢٥٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه متشطبه بحري كورنر ليك فيو

    Spade consultancy logo image

7

    7

    ٧٦٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 925م ليك فيو بإطلالة مباشرة على البحيرة

    Masar Real Estate logo image

5

    6

    ٩٢٥ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند ليك فيو

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

5

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٨٨٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة حصرية للعيش الراقي

    Picky Properties logo image

5

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في ليك فيو تصميم حديث وتشطيب راقي

    Arabia For Real estate logo image

5

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢٢٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة كاملة التشطيب للبيع في ليك فيو

    Akar Town Real Estate logo image

6

    6

    ٨٨٠ متر مربع

    ١٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون للبيع 760متر ريسيل متشطبة كايرو التجمع

    Property Hills  One logo image

7

    6

    ٧٦٠ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون للبيع 760متر ريسيل متشطبة كايرو التجمع

    Property Hills  One logo image

7

    6

    ٧٦٠ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 580 م للبيع في كمبوند ليك فيو - التجمع الأول

    Property Network logo image

6

    6

    ٥٨٠ متر مربع

    ٣٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر فيلا فى ليك فيو DUSIT 620 متر بحمام سباحة

    MD Signature logo image

6

    6

    ٦٢٠ متر مربع

    ١١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ليك فيو كمبوند متشطبه بالكامل

    KAMF logo image

5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٠٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند ذا ليك فيو تصميم فاخر

    KAMF logo image

4

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٠٤٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ليك فيو

    KAMF logo image

4

    4

    ٤٧٥ متر مربع

    ١٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 670 متر متشطبة بحمام سباحة خاص ليك فيو DUSIT

    MD Signature logo image

6

    7

    ٦٧٠ متر مربع

    ١٧٧٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا راقية للبيع في كمبوند Lake View

    Arabia For Real estate logo image

7+

    7+

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بتشطيب مودرن في كمبوند ليك فيو

    Arabia For Real estate logo image

4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا 600متر-نص تشطيب باقل سعر في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٩٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند ليك فيو بموقع مميز وإطلالة

    Masar Real Estate logo image

6

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع داخل ليك فيو (احلي فيو في الكمبوند)

    Masar Real Estate logo image

7+

    7+

    ٢٬٠٠٧ متر مربع

    ١١٩٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون للبيع في ليك فيو بحمام سباحة

    Global Marketing Real Estate logo image

5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيلا للبيع مباشرة على البحيرة في ليك فيو

    Masar Real Estate logo image

5

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نص مفروش بالاجهزة 600م + مسبح بيع ليك فيو

    Horizon Estate logo image

6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع