بيوت و فلل للبيع في ليس رويز

41 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله 700 م للبيع فى لى روا التجمع بسعر لقطه

    Tradmark Real Estate logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة 1100 متر للبيع في لوروا

    Akar Town Real Estate logo image

5

    5

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة استلام فوري تشطيب كامل بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

5

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع متميز تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٤٢٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ميدل هاوس للبيع ف كمبوند ليس رويز نص تشطيب

    Host Real Estate logo image

7

    6

    ٣٥٤ متر مربع

    ١٠٤٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • لي روا كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ليس رويز

    4 - 7 غرفة

  • 16

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند لي روا التجمع الخامس

    Host Real Estate logo image

5

    4

    ٥١٥ متر مربع

    ٧٧٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 420م متشطب بالتكييفات - استلام فورى

    East wing logo image

3

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا على الفيو فى كمبوند لاروا للبيع

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا متشطبه فى كمبوند لاروا للبيع

    Spade consultancy logo image

6

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في لوروا - القاهرة الجديدة

    Akar Town Real Estate logo image

5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب بحمام سباحة للبيع في لوروا

    Akar Town Real Estate logo image

5

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالمطبخ والتكيفات - موقع مميز - بافضل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع بموقع متيمز بكومبوند لوروا التجمع الخامس

    Remax Station logo image

7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند Les Rois التجمع الخامس

    Utopia logo image

7+

    7+

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة للبيع في لوروا

    Akar Town Real Estate logo image

6

    6

    ٧٢٧ متر مربع

    ٤٨٬١٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة كاملة التشطيب بحمام سباحة في لوروا

    Akar Town Real Estate logo image

6

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين فاخر في لوروا – خلف الجامعة الأمريكية

    Susqual Management logo image

5

    4

    ٣٨٨ متر مربع

    ٩٦٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه_فيلا مستقلة في لي روا

    Homy Real Estate logo image

5

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٨٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بحمام سباحه الترا مودرن فى لى رورا

    Capital Broker logo image

6

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع جاهزة للاستلام لي روا القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

6

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في Les Rois بمساحة مميزة

    KAMF logo image

6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في Les Rois

    KAMF logo image

5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع بكمبوند لوروا التجمع الخامس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

6

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ٨١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالكل بموقع مميز وتصميم رائع

    رابح للتسويق العقاري logo image

6

    6

    ٦٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي فيلا - متشطبة بالكامل سوبر لوكس

    رابح للتسويق العقاري logo image

7

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٨١١ جنيه/متر مربع

2