بيوت و فلل للبيع في سوان ليك ريزيدنس, صفحة 3

179 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف للبيع موقع مميز فيو رائع استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميز مع حديقة في سوان ليك ريزيدنس

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٥٢٨ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بتصميم مميز - سكارليت سوان ليك ريزيدنس

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

5

    7

    ٦٥٢ متر مربع

    ١٩٩٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه فيلا مستقله للبيع في سكارليت سوان ليك ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    5

    ٤١٢ متر مربع

    ١٧٧٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا RTM موقع مميز علي لاند سكيب باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٩٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا للبيع بموقع متميز في سوان ليك حسن علام

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ٣٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 388م في سوان ليك التجمع فيو مميز جدا

    Property  Hills. logo image

5

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ٢٥٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في Swan Lake Residence – Scarlet

    AK Circle logo image

3

    4

    ٤١٠ متر مربع

    ١٥١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اكبر فيلا بأرقى وأفضل المواقع استلام فوري

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٤٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٦١٬٥٩٤٬٣٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع 4 غرف بموقع مميز-scarlet

    AK Circle logo image

4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ١٥٩٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سوان ليك ريزيدنس القاهره

    Masar Real Estate logo image

7

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهز للسكن - أقل سعر

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٤٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مباشرة على البحيرة – سوان ليك ريزيدنس

    Next Door Consultancy logo image

5

    5

    ٧١٧ متر مربع

    ٧٨٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 542 م بسعر أقل من سعر السوق في swan lake

    AK Circle logo image

6

    6

    ٥٤٢ متر مربع

    ١٣٢٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 542 م بسعر أقل من سعر السوق في swan lake

    AK Circle logo image

6

    6

    ٥٤٢ متر مربع

    ١٣٢٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحري في سوان ليك ريزيدنس سكارليت

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٤١٥ متر مربع

    ١٦٣٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سوان ليك ريزيدنس

    Key Point for real estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سوان ليك ريزيدنتس جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

5

    5

    ٨٢٤ متر مربع

    ١٠٩٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٧٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون في سوان ليك بسعر وفيو مميز

5

    7+

    ٦٠١ متر مربع

    ١٤٤٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في سوان ليك ريزيدنس - لقطه

6

    6

    ١٬٢٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا للبيع بموقع متميز في سوان ليك حسن علام

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ٣٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا TYPE D ب اسكارليت استلام فوري باقساط بحري

    Spade consultancy logo image

7+

    7+

    ٦٥٠ متر مربع

    ٨١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ف ساكارليت استلام فوري TYPE D لقطه باقساط

    Spade consultancy logo image

7+

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٢٦١٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم باقل توتال فيلا علىGREEN SPINE من المالك

    Spade consultancy logo image

7+

    7

    ٣٨٨ متر مربع

    ٧٧٬٩٩٢ جنيه/متر مربع