بيوت و فلل للبيع في سوان ليك ريزيدنس

179 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 390م لوكيشن مميز للبيع في سوان ليك ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 390م للبيع في سوان ليك ريزيدنس - سكارليت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٣٩٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون للبيع برايم لوكيشن بأقل سعر 45 مليون

    Spade consultancy logo image

5

    6

    ٤٨٥ متر مربع

    ٩٢٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية فيلا سوان ليك بسعر مميز وموقع رائع

    Premier Property logo image

3

    3

    ٣٨٥ متر مربع

    ١١١٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز فيلا سوان ليك موقع مميز استلام فوري

    Premier Property logo image

4

    4

    ٤٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • ذا سكارلت في سوان ليك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سوان ليك ريزيدنس

    3 - 5 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية فيلا سوان ليك استلام فوري موقع مميز

    Premier Property logo image

4

    4

    ٥٣٣ متر مربع

    ١٠٨٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية فيلا مستقلة سوان ليك موقع مميز جدا

    Premier Property logo image

3

    4

    ٥٤٢ متر مربع

    ١٠٧٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٨٬٦٥٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة - للبيع بالتقسيط في سوان ليك ريسيدنس

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٤٨٦ متر مربع

    ١٠٠٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز فيلا مستقلة سوان ليك سكارليت لقطة

    Premier Property logo image

3

    4

    ٥٤٢ متر مربع

    ١٢٩٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا TYPE I فى جيزيل استلام فورى مقدم و اقساط

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٣٨٥ متر مربع

    ١٠١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • سوان ليك ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding

    3 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحه كبيره في جيزيل بفيو مميز واقل سعر

    Spade consultancy logo image

5

    6

    ٤٨٥ متر مربع

    ٩٢٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندألون جيزيل جاهزة للسكن بأقل سعر في سوان

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٣٨٥ متر مربع

    ١١١٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله ببدروم للبيع في كمبوندسوان ليك ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    6

    ٣٨٥ متر مربع

    ١١٦٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلتك جاهزه علي السكن بمقدم 10% وقسط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري بسعر مش هيتكرر - اميز فيو

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٠٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • سيلينا سوان ليك

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٤٬٧٣٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding

    3 - 4 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا TYPE E سكارليت استلام فورى على احسن فيو

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٥٤٢ متر مربع

    ١٢٩٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا في سوان ليك استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

4

    5

    ٥٤٢ متر مربع

    ١٠١٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاTYPE H فى جيزيل بيبزمنت استلام فورى باقساط

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٤٨٥ متر مربع

    ٩٢٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه امتلك فيلا منفصله في افضل موقع 601 متر

    Tradmark Real Estate logo image

6

    7

    ٦٠١ متر مربع

    ١٣٦٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك فيلا منفصله 542م لقطه في افضل موقع

    Tradmark Real Estate logo image

7

    7

    ٥٤٢ متر مربع

    ١٣٨٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر فيلا استلام فورى سوان ليك

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٤٨٥ متر مربع

    ٩٢٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحري D مع بدروم في موقع مميز جدًا

    New Avenue Real Estate logo image

5

    7

    ٦٥٢ متر مربع

    ١١١٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع- سوان ليك بمقدم 5٪ تقسيط 6 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٥٢٨ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله للبيع فى سوان ليك بأقل سعر وموقع مميز

    متصدر

    Tradmark Real Estate logo image

4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ١١٦٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٣٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيلينا بسعر و موقع مميز

    AK Circle logo image

4

    4

    ٢٧١ متر مربع

    ١٦٠٬٨٤٨ جنيه/متر مربع