عقارات للبيع في كمبوندات التجمع الخامس

28,277 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تاون هاوس كورنر بأقل سعر فيو خياليAZZAR

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في بورتو نيو كايرو

    Treasure Real estate logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بإطلالة على حمام السباحة في الباتيو

    Redefine logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نصف تشطيب جاهزة للاستلام في الباتيو أورو

    Redefine logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون في بالم هيلز استلام فوري

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥١٨ متر مربع

    ٨٨٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • سيتي جيت نيو كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سيتي جيت

    1 - 5 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 180م بدون تشطيب - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬٥٨٤٬٩٨٨ جنيه

    فيلا للبيع 240م في مشروع Solana East التجمع الخامس

    Eureka Real Estate logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٢٧٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٥٬٨٨٢٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن تكمله اقساط استلام فوري

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو VIP علي landscape بجوار AUC و hyde park

    Falcon for Real Estate logo image

7

    5

    ٣٠٦ متر مربع

    ١١٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٢٦٩٬٢٥٧ جنيه

    شقة بحري فيو خيالي علي landscape بجوار Kempinski

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • تلال ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٢٦٨٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تلال إيست

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٨٬١٩٣٬٤٠٠ جنيه

    152م شقه تشطيب كامل بWhite Residence التجمع الخامس

    Eureka Real Estate logo image

    وايت ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٩٩٬٤٦٨ جنيه

    شقة تشطيب كامل 183م في وايت ريزيدنس التجمع الخامس

    Eureka Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٦٠٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 128م للبيع نصف تشطيب استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٣٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للسكن في موقع مميز + أقساط

    Makanak Investments logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بحديقة جاهزة للسكن بأفضل سعر

    Makanak Investments logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • ريدي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريدي

    1 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بإطلالة بانورامية مفتوحة وبسعر مثالي

    Makanak Investments logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٩٦٥٬٠٥٤ جنيه

    استلام فوري افضل سعرللمساحه دور متكرر ڤيو واسع !!

    Makanak Investments logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٠٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف بموقع مميز وسعر مناسب، جاهزة للسكن

    Makanak Investments logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٦٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عائد ايجاري قوي جدا استلام فوري متشطبه بالفرش!

    Makanak Investments logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بفيو مميز بالباتيو اورو

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • الفيو - نوي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Urban Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,مسكن نوي

    استوديو

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف تكمله اقساط ببالم هيلز

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 153نصف تشطيب في جايد القاهرة الجديدة

    Aqar Misr logo image

4

    4

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٢٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٩٩٩ جنيه

    شقةكورنر للبيع بجوار الجامعة الامريكية استلام فوري

    Mr .Estates logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٧٣٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في Layan – تاون هاوس بمساحة كبيرة وسعر منافس

    Mr .Estates logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين أرضي بجاردن للبيع في The Icon Residence

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • كليو ووتر ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٢٨٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بالم هيلز نيو كايرو

    1 - 3 غرفة