بيوت و فلل للبيع في مدينة الشروق, صفحة 2

604 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٩٠٩٬١٨٠ جنيه

    استلم فيلا فوري بـ21مليون كاش او 909,180 ربع سنوي

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٣٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استاند الون في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٢٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تاون في كمبوند الباتيو 5 الشروق

    Pylon investment logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زيزينا فلاورز الشروق فيلا فيو علي لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    زيزينيا فلاورز, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٣٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تاون ورنر في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • الباتيو برايم

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,الباتيو,الباتيو برايم

    3 - 4 غرفة

  • 12

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تاون هاوس في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٢٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو مع حديقة للبيع في المعادي فيوز

    New Avenue Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو جاهزة للسكن مع حديقة في المعادي فيوز

    New Avenue Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٥٠٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله تشطيب الترا سوبر لوكس المطبخ والدريسنج

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٤٠٣ متر مربع

    ٥٧٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا 276م بسعر 30 مليون بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٢٢٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • جراندا لايف

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Egygab
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,جراندا لايف

    2 - 3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقل سعر علي اكبر لاند سكيب في قلب لافيستا

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٢٩٩ متر مربع

    ٩٣٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه للبيع في البروج

    Show Views logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بخصم كبير للبيع استلام فوري بالقرب من مدينتي

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٩٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فـيلا بحري بالكامل+اوبن فيو في قلب لافيستا- الشروق

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٩٦٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس بسعر تجارى فى الباتيو 5 ايست

    Engaz Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بفيو pool داخل لافيستا - الشروق

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١٠٧٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحري استلام فوري في لافيستا في قلب - الشروق

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٨١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مميزة في كمباوند فيفنز بمدينة الشروق

    Smartex logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٣٦١ متر مربع

    ٦٠٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع استلام فوري فيو بحري ع البسين L40C

    Engaz Real Estate logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دابل فيو ع اكبر لاند سكيب داخل لافيستا الشروق

    Impact Investments logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٩٧٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو للبيع في Patio 5 East| جاهزة للاستلام

    Beltone logo image

3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٦٣٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري في الشروق من لافيستا

    Oaks Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بخصم كبير+ استلام فوري في قلب لافيستا -الشروق

    Impact Investments logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ١٠٢٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون 339م جاهزه للسكن | بالمطبخ و التكيفات

    Brick Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٣٣٩ متر مربع

    ٥٦٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 205 استلام فوري بكموند باتيو برايم في الشروق

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة الشروق
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة الشروق

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…