بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشروق, صفحة 3

505 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٥٩٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلامستقلة للبيع متشطبة استاندالون ريسيل 340 م

    Property Hills  One logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحديقة واسعة تشطيب فاخر فوري ف البروج

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ريسيل استلام فوري 215 م الشروق سيتي

    Property Hills  One logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٦١٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند فيفنز – الشروق

    Golden Vision logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند فيفينز – تقسيم عملي

    Golden Vision logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢١ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزه فيلا للبيع في فيفينز الشروق بسعر لقطة

    Golden Vision logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع20مليون واستلم استاند الون باجمل فيو على البول

    Engaz Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر كاش بالكومباوند المميز الباتيو برايم

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٣٣٢ متر مربع

    ١٠٢٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري بموقع متميز | إلباتيو كاسا

    Next Door Consultancy logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    4

    ٤٩٨ متر مربع

    ٦٢٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة للبيع متشطبة بكومبوند سبرين

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٠٩٬١٨٠ جنيه

    استلم فيلا فوري بـ21مليون كاش او 909,180 ربع سنوي

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٣٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أستلام فوري بالكومباوند المميز باتيو برايم

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٣٣٢ متر مربع

    ١٢٨٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 340م تشطيب ألترا بوحدات المطبخ البروج

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أكبر مساحه أستلام فوري بكومباوند باتيو برايم

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ٩٣٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 دور للبيع ريسيل تشطيب فاخر - برايم لوكيشن

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو مفتوح أستلام فوري بأقل مقدم في الشروق

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ١١٧٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع توين هاوس في كمبوند وصال

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 340م للبيع ريسيل بالمطبخ و التكييفات - البروج

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أستلام فوري فيو لاجون و لاند سكيب في الشروق

    Impact Investments logo image

4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٥٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أستلام فوري برايم لوكيشن في لافيستا الشروق

    Impact Investments logo image

4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١١٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استاندالون في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تاون كورنر في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ريسيل استلام فوري 215 م الشروق سيتي

    Property Hills  One logo image

3

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٦١٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا برايم لوكيشن بأقل مقدم علي أطول فتره سداد

    Impact Investments logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ١٢٧٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٩٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بقلب الشروق ف لافيستا بسعر خيالي

    Impact Investments logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٢٥٬٦١٧ جنيه/متر مربع