بيوت و فلل للبيع في الباتيو

200 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري بمقدم 4,8 مليون في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    2

    ٢١١ متر مربع

    ٢٢٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الباتيو 5 الشروق بسعر لقطة

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٣٣٠ متر مربع

    ٧١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ريسيل استلام فوري 215 م الشروق سيتي

    Property Hills  One logo image

3

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٦١٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى مدينه الشروق فى الباتيو بسعر لقطه270

    Engaz Real Estate logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع vib تاون هاوس +pool استلام فوري في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٢٧٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • إل باتيو كازا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,الباتيو,باتيو كازا

    3 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٢٧٬٩٦٧ جنيه

    فيلا متشطبه High end بفيو خيالي علي landscape

    Falcon for Real Estate logo image

5

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ١٤٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك فوري بالمرافق من لافيستا-دايركت عالسادات

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 4,7M +اقساط واسكن حالا فيلا كورنر خصوصيه 100%

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٢١٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع مقدم 4.7M + قسط واستلم فوري فيلا دقايق للمطار

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٠٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 أدوار بـ Premium Finish بواجهتين فيو خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٢٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • الباتيو 5

    السعر عند الإطلاق:

    ٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,الباتيو,الباتيو 5 ايست

    2 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو جاهزة للاستلام باتيو 5 إيست من لافيستا

    TREX logo image

3

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٥٩٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في باتيو 5 إيست بإطلالة رائعة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٧٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع جاهزة على الاستلام فيو مفتوح

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ٨٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري من لافيستا في القاهرة الجديدة

    Oaks Real Estate logo image

5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فورا ف لافيستا الشروق فيلا فورى جاهزة عالسكن

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٨٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • الباتيو برايم

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,الباتيو,الباتيو برايم

    3 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بخصم كبير فى الشروق بأقل سعر جاهزة للاستلام

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا بالسعر القديم فى لافيستا فورى عالمفتاح

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٠٦٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فورى مقدم 5 مليون برايم لوكيشن جاهزة للمعاينة

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو فيلا ٤ غرف الباتيو الشروق سعر و موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦١٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في باتيو الشروق باقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع استلام فوري بمقدم 5,5 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى مدينه الشروق فى الباتيو بسعر لقطه

    Engaz Real Estate logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كوادرو للبيع في الباتيو 5 – الشروق

    The Broker EG logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧٥٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون 4 غرف بأقل مقدم بالقسيط دابل فيو

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٨٧٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة عالمعاينة Al Patio Prime بجوار مدينتى

    Impact Investments logo image

4

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ١١٠٬٧٦٢ جنيه/متر مربع