بيوت و فلل للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 8

654 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1,4 مليون استلم فيلا 270م ( 4 غـرف - 4 حمام)

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 334م للبيع في لافيستا سيتي – العاصمة الإدارية

    SKEEP logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 450م بحرى و موقع مميز للبيع في لافيستا سيتي

    SKEEP logo image

5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا فاخرة 3 طوابق برايم لوكيشن تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

4

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع لوكيشن مميز جانب لافيستا سيتي بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة استلام فوري في La Vista City

    Selection Code logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فيلا كورنر واخده فيو خيالي قسط علي 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

5

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٦٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 227م فيو VIP علي landscape ومتشطبه High end

    Falcon for Real Estate logo image

5

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٤٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري تشطيب كامل فيو مفتوح لاجون ولاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٢٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري من لافيستا بأقل مقدم في القاهرة

    Oaks Real Estate logo image

5

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٣٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله كلاسيك تسليم فوري موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١١٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣١٬٠٨٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان فيلا تشطيب كامل موقع مميز بالكمبوند

    IRTKAZ logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٦٨ متر مربع

    ٦٦٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة في ميدتاون سولو استلام فوري بسعر لقطة

    IRTKAZ logo image

    ميدتاون سولو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ٤٥٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تشطيبات خاصة وجديدة مودرن مقدم وتكملة اقساط

    Q Sequoie logo image

5

    4

    ٣٨٦ متر مربع

    ٥٨٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استلام فوري بمقدم 4 مليون في لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٨٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب فورى كمبوند عايش بكل خدماتك ادارة هايد بارك

    Q Sequoie logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٧٣٥ متر مربع

    ١١٢٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه فورى كمبوند ادارة هايد بارك بقسط حتى 12 سنة

    متصدر

    Q Sequoie logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٩٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون كلاسيك للبيع في لافيستا سيتي - اقل سعر

    ERE Investments logo image

5

    5

    ٣٦٨ متر مربع

    ٦١٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باقل مقدم استلام فوري في لافيستا سيتي

    ERE Investments logo image

4

    5

    ٣٦٦ متر مربع

    ١٢٩٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حصرية ستاندالون بموقع مميز في القاهره الجديد

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٦٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٩٣٧٬٥٠٠ جنيه

    ستاند الون بمقدم 17 مليون فيو وموقع مميز

4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مودرن للبيع في لافيستا سيتي - باقل سعر

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون للبيع في لافيستا سيتي باقل سعر

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٤٨٩ متر مربع

    ٧٧٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في موقع متميز بحري استلام فوري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون كلاسيك 464م بفيو مميز وسعر لقطة بالمقصد

    Onyx for real estate logo image

7

    7

    ٤٦٤ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في العاصمة الإدارية الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العاصمة الإدارية الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…