بيوت و فلل للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 6

654 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في موقع متميز - بسعر أقل من سعر السوق

    Spade consultancy logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ٦٨٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مودرن 5 غرف موقع ممتاز استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة على البحيرة بمقدم مميز و خطة سداد مرنة

    why solutions logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا فوري متشطب في قلب العاصمه لافيستا سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٢٧٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري بحري فيو مفتوح باقل سعر

    Spade consultancy logo image

6

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ٧٧٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا متشطبه مع ماونتن فيو | 0%مـقـدم

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان فيلتك مع La Vista بالعاصمة بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة استلام فوري بأقل سعر في لافيستا سيتي

    IRTKAZ logo image

5

    5

    ٣٦٤ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس - أقل من سعر الشركة بـ 13 مليون

    Golden Vision logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٧١٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصوصية كاملة وموقع مميز في قلب لا فيستا سيتي

4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على فيو لاندسكيب بأقل سعر كاش لسرعه البيع

5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٨٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٦٩٥٬٥٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للسكن fully finished + قسط 10 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٣٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندلون استلام فوري بفيو مميز لافيستا سيتي

    4C Real Estate logo image

4

    4

    ٤١٠ متر مربع

    ٥٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٩٩٦٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم استلم فوار فيلا مع Mountain Viewبالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٨٣٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري بمقدم 3 مليون في لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا مستقلة(3طوابق) فيوLakes لوكيشنVIP

    Falcon for Real Estate logo image

6

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ( ارضي + اول + pool ) بفيو جاردن, اقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم ٥٪؜ فيلا مستقله علي لاند سكيب تقسيط 10 سنين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا عصرية مستقلة من النوع "ب" بموقع متميز للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 نوم بجاردن 119 متر استلام سنة

    Towers Map logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٧٤٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 930 الف=فيلا 3 ادوار بأجمد فيو خصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا=(5 غرف+3ادوار+تشطيب كامل+مقدم 1,100,000)

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 2,700,000=اميز فيلا(5 غرف +3ادوار+تشطيب كامل)

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 2,700,000=اميز فيلا(5 غرف +3ادوار+تشطيب كامل)

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون استلام فوري موقع مميز سعر مش هيتكرر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ٦٩٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في العاصمة الإدارية الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العاصمة الإدارية الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…