عقارات للبيع في الحي السادس, صفحة 20

1,348 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق شقة استلام فوري تشطيب كامل

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - حديقه خاصه - تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا-مصطبه عاليه-دابل فيو-استلام فوري-بحري-كورنر

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥١ متر مربع

    ٨٣٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٥٬٨٦٦ جنيه

    بتشطيب كامل شقة ريسيل فيو لاند سكيب في سوديك ايست

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٤٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في سوديك ايست فيو لاندسكيب استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    408م فيلا متشطبة بالكامل ريسيل ف سوديك إيست الشروق

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للاستلام الفوري تريو 196م ريسيل سوديك ايست الشروق

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٦٨٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا بسعر قابل للتفاوض 400م للاستلام الفوري

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٦٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل استلام ٢٠٢٧ بسعر مميز جداً

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٣٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالكامل استلام فوري شقة للبيع في سوديك إيست

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للسكن في موقع مميز جدا بسعر مميز

    The X Site For Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٣٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في سوديك إيست بمساحات واسعه

    Ninety Two logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع في سوديك إيست بأطلاله مميزه

    Ninety Two logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط 3 غرف نوم - سوديك إيست Azaliya

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن ستاند الون فيلا 285 متر في سوديك ايست

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع 250متر – أفضل لوكيشن في سوديك إيست

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في سوديك إيست – موقع مميز جدا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٦٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب عالي الجوده و استلام فوري - سوديك ايست

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    MVافضل تقسيمه بافضل سعر فيلا فى سوديك على فيو مميز

    Right Direction logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في سوديك إيست

    KAMF logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٤ متر مربع

    ٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في سوديك إيست

    KAMF logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٦٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في سوديك ايست ريسيل تشطيب كامل | فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٥٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطبب شقة بجاردن بحري في سوديك ايست ريسيل فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند سوديك ايست شقة بحري ريسيل استلام فوري

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل للبيع في سوديك ايست

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٥٣٬٥١٧ جنيه/متر مربع