عقارات للبيع في الحي السادس, صفحة 12

1,348 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شقه 3 غرف بأقل سعر وافضل لوكيشن وبمقدم0%

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في سوديك هتمتلك شقه بمقدم 0% واطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 2 غرفه بأقل مقدم بلوكيشن مميز واطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم امتلك شقه 2 غرفه بلوكيشن مميز واطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 3غرف متشطبه بالتكيفات واستلام قريب ع 10س

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كامله التشطيب-0% مقدم و تقسيط علي10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ١٢٣٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلا فى قلب التجمع بأقل سعر متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فوري بمساحه كبيره وسعر مميز

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري موقع مميز فس سودك ايست

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطب سوديك ايست هليوبليس الجديده

    Compound Hekaya logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٠٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب للبيع بسعر لقطة متسلم

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٨٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب سوبر لوكس استلام فوري علي ڤيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل فيلاQV ريسيل استلام فوري في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٧٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب استلام فوري ريسيل كمبوند سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحرى غرفتين تنفع تتعدل ٣ غرف فى سوديك ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    4

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٨٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز لاندسكيب 3غرف ريسيل في سوديك ايست

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٣٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون متشطب في سوديك ايست اقل من الماركت ( فوري )

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر شقة في (سوديك ايست) ريسيل بحري استلام فوري

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز توين هاوس ريسيل تكملة اقساط سوديك ايست

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٩٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تكملة اقساط تاون ميديل ريسيل 5غرف في سوديك ايست

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٤٣٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٧٣٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلاQV ريسيل 5غرف في سوديك ايست (تكملة اقساط)

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٧٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلاXV في سوديك ايست استلام فوري لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٧٠٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة ارض فيلاMV ريسيل استلام فوري سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه متاحه للبيع داخل سوديك إيست بموقع مميز

    Ninety Two logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب 3 غرف امام مدينتي فى سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع