عقارات للبيع في الحي السادس, صفحة 13

1,348 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لقطه فى سوديك ايست فيو لاند سكيب

    Century for Project Management logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دوبلكس للبيع سوديك إيست تشطيب كامل

    Century for Project Management logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى سوديك ويست متشطبه سوبر لوكس باقل سعر

    Century for Project Management logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبيع فى سوديك إيست

    Century for Project Management logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بتشطيب USL فيو Landscape - بقسط15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة من سوديك بدون مقدم لفترة محدودة على 10س

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٩٠٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم تاون هاوس كورنر سوديك إيست نيو هليوبوليس

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٣٥٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع متميز يطل على المناظر الطبيعية

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع بالتقسيط سوديك إيست نيو هليوبوليس

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم شقة أرضي في سوديك إيست فرصة استثمارية

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم فيلا 3 غرف نوم في سوديك إيست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٣٦٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم شقة 3 غرف نوم في سوديك إيست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٥٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتا نوم + مربية | شقه بأفضل سعر فى السوق سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠٦٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت موقع مميز، إطلالة مفتوحة، مع إمكانية التقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لوفت من سوديك موقع مميز بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل تاون هاوس مع حديقة خاصة بأفضل سعر في سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من 3 غرف نوم | تصميم واسع | موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3 غرف بموقع مميز للبيع في سوديك ايست

    متصدر

    Point Mark For Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع - بسعر لقطة - prime location

    Engaz Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة استلام قريب في سوديك ايست علي 10 سنين اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض جديد في سوديك ايست 1.5% مقدم علي 10 سنين اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة في سوديك - القاهرة الجديدة- 1.5%

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم للبيع متشطبة علي 10 سنين قسط في سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بموقع مميز جدا - بحري

    Empire real estate and investment logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٨٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك أيست فيلا للبيع بسعر مميز و فيو مفتوح وبحرى

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع