عقارات للبيع في شارع الطيران, صفحة 2

23 عقارات أخرى

يبدو أن كل المنازل في شارع الطيران, رابعة العدوية, مدينة نصر مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا للبيع في mv icity new cairo استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 164م بحرى متشطبه بالتجمع 5 مقدم 1.7م توتال 17م

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بتقسيط على 10 سنوات في القاهرة

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٠٩٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬١٥٥٬٨٠٠ جنيه

    Qvilla 205 m شاليا ارضي + اول + جاردن ٤٥ م م

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٤٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! شقة مكتملة التشطيب بالتقسيط حتى 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك فيو حمام سباحة

    Capital Lords Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المنطقه السادسه شقه الترا سوبر لوكس للبيع \\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع علي الجندي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٦٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه في سراي مقدم واقساط بافضل سعر

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في مدينتي – V8 فرصة حقيقية للباحث

    New Home Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣٤١ متر مربع

    ١٠٢٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في ماونتن فيو اي سيتي بجاردن

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع