عقارات للبيع في مدينة بدر, صفحة 30

569 عقارات أخرى

يبدو أن كل المنازل في مدينة بدر مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين بعقد قديم - استلام فوري - ارتفاع مزدوج

    Edge Real Estates logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ٦٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع مدينتي 150م فيومفتوح بحري صريح B8

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 م سوبر لوكس عمارات ميلسا مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عمارات ميلسا, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع علي شارع التسعين مباشرة بالقسط

    Falcon for Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٧٤ متر مربع

    ٢٦٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم10% تقدر تمتلك شقتك بالعاصمه جاهزة للسكن الان

    Roots Real Estate logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع بدون أوفر في تلال إيست | القاهرة الجديدة

    Flag square Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٦٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه ريسيل بأوبن فيو اقل مقدم في الماركت

    متصدر

    Assets Real Estate Investments logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    165 متر - تشطيب سوبر لوكس - دقايق لمدخل السويس 2

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 540 متر مميزة 6 غرف نوم مفروشة بالكامل

    Cairo Gate Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 3,600,000ج = 3 غرف+3 حمام+garden+استلام 2026

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع