عقارات للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 7

7,598 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ف بلوم فيلدز موقع مميز جدا -135م-جاهزة

    Remax The Address logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا كورنر متشطبه بسعر لقطه في ساراي

    Premises logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠١٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن خاص للبيع بجوار مدينتي مباشر بخصم50%

    متصدر

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر دوبلكس مرحلة ليك سايد بلوم فيلدز

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٨٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس ف سراي القاهرة الجديدة\مقدم 885K

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٣٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • كوكون

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٤٩٦٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    The Land Developers
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,كوكون

    3 - 4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه 5غرف بنصف السعر !! في ELM TREE PARK

    متصدر

    Closer logo image

5

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ٤٢٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف لوكيشن مميز مرحلة الفيلات

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى بسعر مميز بلوم فيلدز

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٤٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٢٠٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري بخصم 30% فيو رائع - بلوم فيلدز

    Remax The Address logo image

4

    3

    ٣٢٧ متر مربع

    ٦٣٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٠٨٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك z_ villa في كمبوند سراي بسعر لقطه

    Closer logo image

3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٣٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • ذا 101

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬١٦٠٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Attal Holding Properties
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,زا 101

    2 - 4 غرفة

  • 6

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لوكيشن مميز استلام فورى مستقبل سيتى

    Spade consultancy logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه استلام فورى كومباوند بلوم فيلدز

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    اخر دوبلكس للبيع ببرايم لوكيشن ف سراي \مقدم 966الف

    متصدر

    Closer logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٦٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بنصف السعر !! في ELM TREE PARK على محور الامل

    Closer logo image

4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٧٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 153م 3غرف استلام فوري باقل سعر في كومبوند سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٠٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • ذا فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٤٠٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة المستقبل,ذا فاليز

    3 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٢٥٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فى كمبوند سراي بالتقسيط ع12سنة

    Closer logo image

4

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٦٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع اقل سعر – أكبر مساحة شقة في سراي

    ERE logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٬١٣١٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأقل سعر فيو ع اللاجون ف سراي قسط ع12سنه

    Closer logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬١٢٦٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا للبيع بجوار مدينتي بخصم 50%

    Closer logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٣٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز للبيع في كمباوند سراي 64م لقطة

    ERE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٣١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • نيوم مستقبل سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٢٣٠٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arab Developers Holding
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,نيوم مستقبل

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سراي – مرحلة Taval (S1)

    ERE logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر فاخرة للبيع – Fully Finished – في سراي

    ERE logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع ف اميز مرحله ف سراي برايم لوكيشن

    Closer logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٤٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف نوم و ليفينج - مقدم 5٪ - قسط شهري 24 الف

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٢٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م في Hap town حسن علام اقساط 8 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • اليفا

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٦٧٬٥٤٠ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    2 - 4 غرفة