عقارات للبيع في بلوم فيلدز, صفحة 31

965 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٣٤٩٬٧٥٣ جنيه

    شقه للبيع في بلومفيلدز تيراسيس ب اقل مقدم

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة (( لوكيشن مميز مع باركينج )) للبيع -بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة (( 3 غرف مع باركينج )) للبيع في بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٣٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه 112م بلوم فيلدز فيو لاند اسكيب باقل سعر

    La Costa For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٦١٬٥٨٠ جنيه

    شقه للبيع في بلوم فيلدز مرحله تيرسس

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف للبيع في بلوم فيلدز في مرحله الفيلات

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في بلوم فيلدزمرحلهةالفلل مقدم واقساط

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٠٩٬٠٠٠ جنيه

    بسعر ستوديو شقه لقطه في بلوم فيلدز لسرعه البيع

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بسعر مميز جدا في موقع متميز

    Feeds logo image

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٩١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بتقسيط 11 سنة لفترة محدودة - اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٩٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 2نوم في بلوم فيلدز أستلام قريب+قسط 11 سنة

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 2نوم بأقرب استلام بالمستقبل و قسط 11 سنة

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بسعر تنافسي في مستقبل ستيي بلوم فليد

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بلوم فيلد (120م), فيو مميز , ليك سايد

    Realpals Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ( 170 م ) فيو لاند سكيب - جاهزة للاستلام

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٩٣٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بفيو مفتوح بخصم على الكاش لفتره محدوده

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس بنص السعر للبيع استلام فوري بخصم 35% للكاش

    Catchers investment logo image

4

    3

    ٣١٣ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر في الماركت - bloomfields

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة RTM للبيع برايم لوكيشن في ( المستقبل سيتي)

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع باطلالة مباشرة على اللاندسكيب و بخصم 35%

    Catchers investment logo image

3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة (( 165 متر )) للبيع في بلوم فيلدز استلام فوري

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Bloomfields | استلام فوري

    Beltone logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو رائع بمدينة المستقبل بكومباوند بلومفيلدز

    RE/MAX 1st Choice logo image

استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقة ( 76 م ) للبيع فى بلوم فيلدز بالجراج

    Realpals Real Estate logo image

1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع