عقارات للبيع في بلوم فيلدز, صفحة 28

962 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن نصف تشطيب 125 م للبيع في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 125 متر

    Zein for real estate logo image

2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١١٬٨٢٢٬٢٧١ جنيه

    تاون هاوس استلام قريب في مرحلة Lakes في بلومفيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة للبيع جاهز للاستلام في بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٥٥٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فليدز

    Gold Routes logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلدز

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٣٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة – Bloomfields Terraces | شقة 125 م بحري

    Realtors logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت ( 167متر ) شقة للبيع بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحري نصف تشطيب للبيع في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب بأفضل سعر للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب غرفتين أستلام فوري في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٣٣٬١٣٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقه في كومباوند سكني فاخر بطابع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٦٦٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام فوري بأقل سعر في بلوم فيلدز

    Key Point for real estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    أحجز الان شقه مبنيه جاهزة للمعاينه بأقساط علي11سنه

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بلوم فيلدز اقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بفيو بحري جاهز للسكن للبيع في بلومفيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٦٤٩٬٤٦٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٩٬٠٦٨٬٨٩٧ جنيه

    تاون هاوس للبيع في بلوم فيلدز اقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ( استلام فوري ) للبيع في بلوم فيلدز - غرفتين -

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اقل من سعر السوق للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه(131)للبيع في بلوم فيلدز(جاهزه للاستلام)بالجراج

    Realpals Real Estate logo image

2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٤٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦١٨٬٩٢٥ جنيه

    شقة اقل من سعر السوق للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالوكيشن مميز للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٦١٬٨٦٤ جنيه

    شقة دور ارضي للبيع في بلوم فيلدز مستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٣٤٤ جنيه/متر مربع