عقارات للبيع في حى الاندلس, صفحة 27

816 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 226م بجاردن فى الاندلس 2 القاهرة الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٦ متر مربع

    ٢٥٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بجوار الجامعه الامريكيه بالتجمع+قسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٣٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 195 م بالتجمع جاهزة للسكن مباشرة

    Waystar Investment logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 410م نصف تشطيب فى حى الاندلس

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤١٠ متر مربع

    ١٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    الاندلس 2 التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر للمتر بجوار الـAUC بالتجمع بقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالفرش شقة 3 غرف في الاندلس

    Waystar Investment logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطةللبيع أرضي بجاردن فيومميزعلي قطامية ديونز

    Aqar Share logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٦٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين للبيع بالقرب من الجامعه الامريكيه بالتجـمـع

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقتك الان في لاندلس بسعر مميز

    Feeds logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٣٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في أرقى مناطق التجمع الخامس

    Feeds logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في أرقى مناطق التجمع الخامس – بالأندلس

    Feeds logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٧٧٬٥٠٠ جنيه

    شقتك في قلب التجمع الخامس – بمنطقة الأندلس

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٥٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع جاهز للمعاينه أقل سعر ف التجمع الخامس

    GCR Developments logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٣٥٬٠٨٣ جنيه

    شقة مميزة في قلب التجمع - Rajj new Cairo

    Feeds logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٢٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في قلب التجمع الخامس واجهه*بحري صريح

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٦٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر متر في التجمع الخامس ‎موقع مميز جدًا -NA

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل 1 غرفة نوم Regents Park اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٤٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر متر في التجمع الخامس

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٢٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن 3 غرف أمام هايد بارك

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في ريجينس بارك تشطيب كامل

    Next Door Consultancy logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧١٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري بالتقسيط في الاندلس 1

    The Key Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    دوبلكس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك للبيع في الأندلس 1 – اختار تشطيبك بنفسك

    Chances Real Estate logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة دوبلكس في الاندلس عمارة ساكنة 245 كتر ..

    Al Ofok Investment logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٩٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م للبيع بالأندلس عائلي7 موقع مميز وسعر لقطه

    Al Fanar Development and project management logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع