عقارات للبيع في حى الاندلس, صفحة 12

816 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٤٬٤٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – فالنسيا، القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مش بتتكرر في الأندلس 1 شقة جاهزة للسكن فورا

    متصدر

    Smart Location Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند ريجنتس بارك – القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ماونتن فيو مساحه مميزة

    KAMF logo image

    ماونتن فيو اكزاكتف, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤٧٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن للبيع في ماونتن فيو إكزكيوتيف

    KAMF logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٣٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن للبيع فى ماونتن فيو اكزيكتيف

    KAMF logo image

3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٠٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف للبيع في ماونتن فيو اكزيكتيف

    KAMF logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبحري للبيع في الأندلس العائلي - التجمع الخامس

    Better Estate Investment logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بسعر النصف تشطيب شقه 170م تشطيب سوبر لوكس

    Next Level Properties logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الأندلس2/2–التجمع الخامس استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    2/2, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف للبيع في الأندلس–التجمع الخامس استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    2/2, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – الأندلس 1 – التجمع الخامس استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 189متر للبيع 3 غرف في الأندلس2/2–التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    2/2, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٣٧٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في ريجنتس بارك بجانب قطامية ديونز

    Spade consultancy logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة تشطيب كامل 188متر-ريجينتس بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٧٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الاندس التجمع الخامس برايم لوكيشن 3 غرف

    The Map Investments logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بمدخل خاص في الاندلس التجمع الخامس 3 غرف

    متصدر

    The Map Investments logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الاندلس, 160م , دقائق من الجامعه الامريكية

    Smart Move logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 188م موقع مميز للبيع في كمبوند ريجنتس بارك

    Horizon Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٦٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل على المناظر الطبيعية والبحيرة

    Do estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٧٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز ريجنتس بارك، القاهرة الجديدة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل امام مفيدا استلام فوري متشطبه سوبر لوكس

    Held Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل185م سوبر لوكس دقيقه من التسعين بسعر لقطه

    Held Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م استلام فوري | حي الأندلس

    The Map Investments logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 182م نص تشطيب الاندلس القاهرة الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٣٬٦٢٦ جنيه/متر مربع