عقارات للبيع في بالم هيلز قطامية, صفحة 8

189 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة في بالم هيلز قطامية PK1 موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في بالم هيلز، قطامية PK1، القاهرة الجديد

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٩٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في بالم هيليز قطامية PK1 التجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز قطامية 2 (PK2)

    clear scope logo image

6

    6

    ٥١٣ متر مربع

    ٨٧٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أول سكن تشطيب جديد الوحيدة بنفس المواصفات

    Close Well Real Estate logo image

5

    6

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو مفتوح علي ليك ولاند سكيب

    Close Well Real Estate logo image

5

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٧١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب جديد اول سكن بالم هيلز قطامية

    Close Well Real Estate logo image

6

    6

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو ليك ولاند سكيب مفتوح سعر مميز جدا

    Close Well Real Estate logo image

4

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر مساحة مباني بسعر مميز جدا

    Close Well Real Estate logo image

6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة في بالم هيلز قطامية جديدة

    Close Well Real Estate logo image

6

    7

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقله 500م نصف تشطيب ببالم هيلز قطامية

    Premises logo image

5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز pk1 فيلا رائعه للبيع بسعر مغرى للجادين.

    ElGammal real estate logo image

5

    4

    ٥٢٣ متر مربع

    ٨٩٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع موقع متميز بسعر مناسب للجادين

    ElGammal real estate logo image

4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز pk1 فيلا رائعه للبيع موقع وفيو متميز

    ElGammal real estate logo image

4

    4

    ٨٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٦٥١ جنيه/متر مربع