عقارات للبيع في القطامية هايتس, صفحة 6

168 عقارات أخرى
  • 19

    منزل مزدوج

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في قطامية هايتس

    Utopia logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين للبيع في قطامية هايتس متشطبه بالكامل

    Broker Egypt logo image

4

    4

    ٤٠٤ متر مربع

    ٣٠٩٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    منزل مزدوج

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع في Katameya Heights فيو رائع

4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٤٦٩ متر مربع

    ٢٣٤٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ١٬٠١٩ متر مربع

    ٢٨٤٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ١٬٨١٩ متر مربع

    ٤١٢٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٨١٩ متر مربع

    ٣٩٦٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى القطاميه هايتس للبيع بسعر مميز متشطب

    Picky Properties logo image

7

    6

    ٨٥٠ متر مربع

    ٢٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب فاخر للبيع فوري ف قطامية هايتس

    New Avenue Real Estate logo image

6

    6

    ٥٤٠ متر مربع

    ٣٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عايز مساحه كبيره وموقع مميز وهدوء وفرنالك طلبك

    Boundless For Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    قصر

    ١٣٥٬٤٨٧٬٥٠٠ جنيه

    قصرٌ للبيع | قطامية هايتس - القاهرة الجديدة

    RE/MAX Al Mohager logo image

7+

    7+

    ٤٬٠٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٨١٦ متر مربع

    ٣٩٨٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ١٬٨١٦ متر مربع

    ٤١٢٬٩٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ١٬٠١٦ متر مربع

    ٢٨٥٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٤٦٦ متر مربع

    ٢٣٦٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٨١٥ متر مربع

    ٣٩٨٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ١٬٨١٥ متر مربع

    ٤١٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ١٬٠١٥ متر مربع

    ٢٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٤٦٥ متر مربع

    ٢٣٦٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٬٢٠٧٬٩٢٩ جنيه

    فيلا VIP واخده فيو مفتوح علي golf وتسليم فوري

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٧٧٦ متر مربع

    ١٠٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس موقع مميز جدا للبيع او للايجار

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٣٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للسكن مع مسبح في قطامية هايتس

    New Avenue Real Estate logo image

7

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 9,700,000 قسط ع 5سنين

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع متميز بكومبوند قطاميه هابتس

    Remax Station logo image

4

    5

    ٨٥٠ متر مربع

    ١٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز بكومبوند قطاميه هايتس

    Remax Station logo image

2

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع