عقارات للبيع في الرحاب, صفحة 23

968 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز استلام فوري بإطلالة مزدوجة بالرحاب1

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع يوسف السباعي, الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب بسعر خيالي

    Another Way logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٧ متر مربع

    ٧٢٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره دابل فيو للبيع في الرحاب بموقع مميز

    Elegant Home logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 180 متر جاهزة في الرحاب بسعر مميز

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الرحاب 107م تشطيب سوبر لوكس جاهزة الآن

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥١٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 300م فيوجاردن بالقرب من السوق الشرقي

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا استاندلون للبيع في الرحاب تشطيبات خاصه

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٨١٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضيه للبيع بالمطبخ Al-Rehab, group 129

    Al Maz Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٨٢٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح ستوديو 60م بجاردن للبيع في الرحاب1

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالرحاب 90م للبيع كاش بسعر مميز وتشطيبات خاصه

    HA Group Rehab logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح شقة 96م بجاردن للبيع في الرحاب1

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٦٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بمقدم 5%قسط حتي8سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد مقدم 5% شقة بالتقسيط ع اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد مقدم 5% شقة بالتقسيط ع اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٨٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 162م تمليك في الرحاب2

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبة فى الرحاب-موقع مميز إطلالة على لاند سكيب

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" بفيو جاردن رائع - مدينة الرحاب

    Better Estate Investment logo image

    الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار الخدمات مباشره والنادي بسعر مميز رحاب2

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب سوبر لوكس بكمبوند مايان

    New Home for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 99م للبيع بالرحاب 2 السابعه الجديده لقطه

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٥٨٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري بجوار الرحاب في كريك تاون

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 151م بجاردن 60م للبيع بالرحاب 2 فيو وايد جاردن

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٢٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالرحاب شقة 119 م مميزة قريبة من الخدمات

    ستايل هوم logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 121م بجاردن 60م للبيع بالرحاب 2 تشطيبات خاصه

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٦١٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م للبيع بالرحاب فيو وايد جاردن تشطيبات

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع