عقارات للبيع في ذا وندر مارك

39 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٩٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باقل سعر بجاردن خاصه 3 غرف نوم المستقبل

    Property Hills  One logo image

    ذا وندر مارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٥٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٩٦٣٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا ٣ غرف نوم استلام قريب تطل على البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٩٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٢٢٣٬١٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ف ذا مارك المستقبل باقل من سعرها

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٣٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس كورنر فى التجمع 245م استلام فورى

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٩٥٩٬٥٢٦ جنيه

    فيلا بعقد قديم 100 الف قسط ربع سنوى حتى 2030

    New Avenue Real Estate logo image

3

    5

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • ذا وندر مارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٢٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    The Marq
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,ذا وندر مارك

    3 غرفة

  • 13

    تاون هاوس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه تاون هاوس بسعر شقه واقساط سنويه

    Makanak Investments logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون تكمله اقساط في وندر مارك

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة إطلالة على المساحات الخضراء

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب اقل مقدم واقساط استلام قريب

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٦٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر شقه لسرعه البيع

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٦٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 208 متر تشطيب كامل فى المستقبل سيتى بأقل سعر

    TREX logo image

3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٩٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 500 الف و اقساط 12 سنه فيلا بفيو landscape

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط علي 12 سنين فيلا متشطبه بالتكييفات 120 م

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة فى كمبوند ذا مارك بالتقسيط على 12سنين

    Oaks Real Estate logo image

4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بكمبوند ذا مارك بالتقسيط على 12 سنين

    Oaks Real Estate logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة فى كمبوند ذا مارك

    Oaks Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٢٨٢٬٥٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس مقدم واقساط موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٩٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٣٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ذا وندر مارك – مدينة المستقبل

    Property Network logo image

3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون متشطبه في وندر مارك

    Oaks Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه قسط 12 سنين في وندر مارك مقدم1,600,000

    Oaks Real Estate logo image

4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٩٨٠٬٥٦٥ جنيه

    تاون هاوس ميدل بموقع مميز جدًا واجهة بحري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٩٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | تاون هاوس في TheMarQ – The Wonder

    Aqarpedia For Resale logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دلوقتي تقدر تستلم تاون هاوس بأقل سعر وأفضل لوكيشن

    Selection Code logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٩٥١٬٦٠٠ جنيه

    فيلا لللبيع مميزة بالتقسيط في ذا واندر مارك

    New Avenue Real Estate logo image

4

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة 325م في ذا وندر مارك المستقبل تقسيط 10س

    Property Hills  One logo image

5

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٩٤١ جنيه/متر مربع

2