عقارات للبيع في ميفيدا, صفحة 35

1,743 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة أقل من سعر السوق على البحيرة

    Do estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ٢٢٠٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقسط امتلك شقة تشطيب مالك في بوليفارد باقل سعر

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل بالتكييفات والمطبخ ميفيدا

    Do estate logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٩٦٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه تطل علي حمام سباحة استلام فوري في ميفيدا

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٢٠٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه تشطيب سوبر لوكس باطلاله مميزة على الpool

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فندقى للبيع فى ميفيدا

    I-Zone logo image

4

    3

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٤٦٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 171م مباشر علي حمام السباحة موقع متميز

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا (Mivida) فيو على حمام سباحه

    SKEEP logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم للبيع تشطيب سوبر لوكس موقع متميز

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٢١٦ مترًا تشطيبات فاخرة فى ميفيدا

    Do estate logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م بحري موقع متميز بكمبوند ميفيدا

    Views for Real Estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع مباشرة على مناظر طبيعية

    Do estate logo image

4

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ١٤٣٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز للبيع فى ميفيدا سوبر لوكس

    I-Zone logo image

4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس موقع مميز في ميفيدا للبيع

    Do estate logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٢٦٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالتكييفات وخزائن مطبخ في ميفيدا

    Do estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١١٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مُشطّبة بالكامل للبيع ٤ غرف+ليفينج

    Do estate logo image

4

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ١٧٩٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل فى ميفيدا إعمار ٣٥٦ مترًا

    Do estate logo image

4

    3

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٥٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالتكيفات و المطبخ استلام فوري ميفيدا

    why solutions logo image

3

    5

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٩٢٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل وبالتكيفات في ميفيدا 3 غرف نوم

    Do estate logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١١٤٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتكيفات مباشرة على حمام السباحة في ميفيدا

    Do estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١١٠٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل فى ميفيدا اعمار ١٥٦ متر

    Do estate logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٥٧م للبيع في كومبوند ميفيدا | التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ١٢٠٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٩٢٬٤٨٠ جنيه

    استلم الان شقة175م-قسط ربع سنوي492الف او كاش9مليو

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | 2 غرفة نوم | ميفيدا

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | 3 غرف | ميفيدا

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٠٠٬٨٠٦ جنيه/متر مربع