عقارات للبيع في سيتي جيت, صفحة 46

1,423 عقارات أخرى
  • 28

    فيلا

    ٣٧٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قلب التجمع علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٤٤٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس علي الجولف في قلب التجمع علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٥٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باطلاله علي الجولف متشطبه علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بإطلالة الجولف متشطبة تقسيط 10 سنوات

    Apart Real estate logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٦٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو جاهزة للاستلام للبيع في سيتي جيت التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٧٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سيتي جيت ديار القطريه

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٣٦٣ متر مربع

    ١٥٧٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو مباشرة على لاندسكيب للبيع سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٤٤٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٨٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك مباشرة فيلا مستقلة في City Gate التجمع

    views investment logo image

4

    4

    ٣٦٣ متر مربع

    ١٦١٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستاندالون -سيتي جيت و اقساط مريحة لي8 سنين

    Empire real estate and investment logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي جيت اوبال-ارخص كواترو كورنر 254م بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

3

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٢٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٢٥٠٬٠٣٥ جنيه

    توين هاوس مميز للبيع في سيتي جيت – Qatari Diar |

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ١٣٤٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري للبيع 325 م City Gate

    AK Circle logo image

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع في سيتي جيت – موقع Prime

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٩٤٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبل فيو توين هاوس للبيع في سيتي جيت موقع مميز .

    Country For Real Estate logo image

3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٧٬٥١٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي جيت صف اول علي الجولف

    Platinum Properties logo image

4

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٥٬٩٤٤٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سيتي جيت يطل علي اللاند سكيب

    Platinum Properties logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٢٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سيتي جيت جاهز للاستلام

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٨٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس سيتي جيت يطل علي الجولف جاهز للاستلام

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع سيتي جيت التجمع الخامس باقساط

    Platinum Properties logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه حقيقيه الديار القطريه فيلا كواترو اقل سعر

    Gaby's Homes logo image

4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في سيتي جيت - بالتقسيط

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٥٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر ريسيل في سيتي جيت - استلام فوري

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٨٬٦٠٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس 460م في سيتي جيت - باقل سعر

    ERE Investments logo image

3

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ٦٢٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬١٢١٬١٥٢ جنيه

    للبيع في سيتي جيت شقة كاملة التشطيب استلام 2028

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٧٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب الدور الرابع استلام 2027

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٩٬٦٤٥ جنيه/متر مربع