عقارات للبيع في سيتي جيت, صفحة 27

1,398 عقارات أخرى
  • 19

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر توين هاوس برايم لوكيشن بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٥٠١٬٢٥٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة بتشطيب سوبر لوكس تطل على الجولف

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٦٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر وموقع رائع فيلا مستقلة صف رابع جولف | سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة نصف تشطيب للبيع في سيتي جيت سافاير

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٠٧٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١١٬٨٨٢٬٤٧٥ جنيه

    أنظمة سداد مرنة مع عضوية نادي وأمن على مدار الساعة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٦٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٠٢٨٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدًا وعلى بُعد خطوات من ملعب الجولف

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ٥٩٬٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتى جيت تاون هاوس كورنر للبيع فيو لاند سكيب وبحرى

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٦٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في التجمع علي 10 سنين اقساط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠١٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في التجمع علي 10 سنين اقساط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٩٠٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس علي الجولف في التجمع علي 8 سنين اقساط

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٤٧٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في التجمع الخامس علي الجولف باقساط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل موقع مميز إطلالة مفتوحة

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحري جاهز للسكن للبيع في سيتي جيت أوبال

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بسعر مميز بكمبوند سيتي جيت

    Gold Routes logo image

4

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ٧٣٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري بالتقسيط في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ٩١٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فورى على فيو جولف فى سيتى جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا VIP ع شكل قصر فاخر ع اكبر جولف ب 3 وجهات

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٩٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع باقل مقدم واقساط

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اقل سعر باقساط في سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول على الجولف نصف تشطيب استلام سنه

    New Avenue Real Estate logo image

4

    6

    ٦٨٢ متر مربع

    ٩٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ثانى صف جولف باقل مقدم و اقل اجمالى

    Spade consultancy logo image

6

    7

    ٦١٣ متر مربع

    ٥٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في سيتي جيت،متشطب كامل

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 325 م بموقع مميز ع احلى فيو ----------------

    Spade consultancy logo image

4

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين للبيع في سيتي جيت موقع مميز ع مساحه خضرا

    Spade consultancy logo image

4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع